Części samochodowe OSVAT

Kategorie
  • Silnik
    • Sterowanie Silnikiem

Auto części zamienne Osvat

Części samochodowe OSVAT

OSVAT to producent części samochodowych obecny na rynku od 1960 roku. Firma specjalizuje się w produkcji rozmaitych zaworów silnikowych, a także prowadnic i gniazd zaworowych. Włoskie przedsiębiorstwo posiada w katalogu ponad 8000 referencji, co czyni go jednym ze światowych liderów w tej kategorii. Zawory silnikowe OSVAT oraz pozostałe produkty dostępne w ofercie przeznaczone są dla samochodów osobowych i dostawczych, z silnikami zarówno benzynowymi, jak i wysokoprężnymi, produkcji europejskiej, amerykańskiej i azjatyckiej. Ponadto części OSVAT to także pozycje przeznaczone dla właścicieli pojazdów przemysłowych i rolniczych.

Główna siedziba oraz fabryka należące do OSVAT niezmiennie zlokalizowane są we Włoszech. Jednak firma dysponuje również drugą fabryką w Rumunii, co ułatwia dystrybucję produktów w tej części Europy. Auto części OSVAT produkowane są z zachowaniem troski o środowisko. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na ograniczenie emisji. Jednym z działań, które tego dowodzi, jest montaż potężnej instalacji fotowoltaicznej na dachu włoskiej fabryki. Działanie tego typu nie powinno dziwić, ponieważ producent znany jest z innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Części samochodowe OSVAT wyróżniają się pod tym względem na tle konkurencji, dzięki czemu doceniają je fachowcy i użytkownicy w różnych częściach świata.

Opinie o częściach Osvat

Niezawodne zawory silnikowe OSVAT towarzyszą mi od wielu lat. Nie ma wątpliwości, że producent to lider rynku. Dzięki temu, że firma wyspecjalizowała się w zakresie produkcji zaworów, oferuje produkty najwyższej klasy.

Krystian, Krosno

12-05-2020

Firma OSVAT to przykład tego, jak powinien działać producent części samochodowych. Widać gołym okiem, że każda część tej marki jest wykonywana z troską o najdrobniejsze szczegóły. Producent nie oszczędza również na materiałach.

Dawid, Wrocław

17-06-2020

O silnik warto dbać, dlatego szczerze polecam wszystkim części silnika OSVAT. Są to produkty klasy premium, działające bezawaryjnie przez długie lata. Nie sposób znaleźć na rynku lepszą ofertę, jeśli na pierwszym miejscu stawia się jakość produktu.

Piotr, Koło

29-09-2020

Muszę przyznać, że niewielu producentów zrobiło na mnie takie wrażenie, jak OSVAT. Zawory tej marki spisują się świetnie nawet przy największych obciążeniach i w najtrudniejszych warunkach. Jednocześnie ceny części OSVAT wcale nie są wygórowane.

Szczepan, Rzeszów

11-10-2020