Części samochodowe OCAP

Auto części zamienne Ocap

Części samochodowe OCAP

OCAP jest producentem i dystrybutorem komponentów samochodowych, istniejącym na rynku motoryzacyjnym już od 1975 roku. Siedziba i zakład produkcyjny firmy znajdują się we Włoszech, natomiast placówki zlokalizowane są w takich krajach, jak Francja, Węgry, Rosja, Indie i Chiny. Części samochodowe OCAP dystrybuowane są do wielu krajów na całym świecie. OCAP jest jednym z wiodących producentów części samochodowych montowanych w pojazdach osobowych i ciężarowych produkcji marek europejskich i azjatyckich, między innymi takich, jak Fiat, Lamborghini, Lotus, DAF.

Ofertę części firmy OCAP stanowią przede wszystkim elementy:

  • układu kierowniczego – drążki kierownicze, końcówki drążków, osłony, uszczelki, przekładnie kierownicze, pompy wspomagania.
  • zawieszenia – wahacze, podpory wahaczy i sworzenie wahaczy, stabilizatory i podpory stabilizatora, tuleje osi i wahaczy.

Od powstania firma dynamicznie się rozwija, szybko reagując na zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym. Ze względu na stosowanie nowych technologii produkcji i surowców wysokiej jakości, dostosowuje swoje produkty do obowiązujących standardów. Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem badawczo-rozwojowym, w którym poszukiwane są rozwiązania pozwalające na projektowanie produktów wysoce wydajnych, funkcjonalnych i ekonomicznych. Przeprowadzane są również symulacje konstrukcyjne i kinetyczne przy użyciu narzędzi MES / FEA. Części OCAP spełniają najwyższe wymagania jakościowe co potwierdzają certyfikaty z normą ISO 9001, ISO TS 16949 i ISO 14001. Ponadto, certyfikat ISO 14001 świadczy o proekologicznym charakterze firmy i dostarczanych przez nią produktów. Innowacja, technologia i niezawodność to najważniejsze cechy komponentów OCAP na niezależnym rynku części zamiennych.