Części samochodowe NWB

Kategorie

O częściach NWB

Nippon Wiper Blade Co, Ltd. istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1965 roku i obecnie jest wiodącym producentem wycieraczek samochodowych i wszelkich stosowanych do nich części NWB. Siedziba firmy mieści się w Saitama-Ken w Japonii, a placówki zlokalizowane są na terenie Stanów Zjednoczonych, Korei oraz Malezji. Części samochodowe NWB dostarczane są do 11 producentów w samej Japonii, a także wielu krajów na całym świecie. Są dedykowane różnym rodzajom pojazdów, mogą być montowane w 70% europejskich samochodów zarówno w z kierownicą po prawej, jak i po lewej stronie.

Wycieraczki i części firmy NWB to produkty funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu i bezpieczne. Wytrzymała konstrukcja w metalowej ramie oraz ostre, precyzyjne cięcie gumy zapewnia wydajność wycierania nawet podczas szybkiej jazdy. Aerodynamiczna forma i precyzyjne połączenie wszystkich elementów gwarantuje doskonałe przyleganie do szyby, a mocniejszy zacisk pozwala na lepszy montaż wycieraczki z ramieniem.

Zalety wycieraczek i komponentów NWB to:

  • wytrzymałość,
  • idealne dopasowanie,
  • cicha praca,
  • długi okres użytkowania.

Produkty NWB doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, idealnie oczyszczając szybę z zabrudzeń, wody i śniegu. Są stosowane w samochodach produkcji takich marek, jak Toyota, Nissan, Honda, Mazda, Mitsubishi, Suzuki, Nissan, Chrysler, Kia, Hyundai. O jakości wycieraczek i dodatkowych komponentów świadczą certyfikaty ISO 14001 oraz ISO 9001. Ponadto, ze względu na zastosowanie gumożywicy, standard wycieraczek NWB jest zgodny z oryginalnym wyposażeniem OE.