Części samochodowe NÜRAL

Kategorie

Auto części zamienne Nural

Części samochodowe NÜRAL

Marka Nural jest własnością Federal Mogul Corporation, światowej sławy producenta i dostawcy części samochodowych przeznaczonych dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz na potrzeby maszyn przemysłowych, przemysłu lotniczego oraz kolei. Produkty firmy Mogul Corporation wykorzystywane są przez producentów samochodów na pierwsze wyposażenie oraz dostarczane na rynek części zamiennych. Marka Nural słynie głównie z produkcji tłoków silnikowych.

Tłoki Nural przeznaczone na niezależny rynek części zamiennych o jakości części OE. O jakości części firmy Nural świadczą liczne nagrody i wyróżnienie. Tłoki te zaprojektowane są w sposób pozwalający na obniżenie zużycia paliwa i emisji spalin, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia odporności nawet podczas pracy w wyjątkowo trudnych warunkach. Tłoki Nural optymalizują wydajność pracy silnika, zmniejszają tarcia i wydłużają żywotność jednostki napędowej oraz jej podzespołów. Części samochodowe Nural dostępne są również w zestawach z tulejami cylindra Goetze – kolejnej z marek Federal Mogul Corporation. Nural to wyjątkowe produkty, pasujące do ponad 4500 silników – począwszy od małych pojemności w samochodach z napędem benzynowym, do nowoczesnych samochodów o dużej mocy oraz pojazdów użytkowych. Nie wierzysz? Przekonaj się już dziś.

Opinie o częściach NURAL

Przy remoncie silnika mechanik polecił mi zakup i założenie tłoków z firmy Nural. Sam z nich korzystał i teraz ja też mogę potwierdzić że są bardzo solidnie wykonane i można im zaufać.

Łukasz, Mrągowo

15-01-2016

Z pełna odpowiedzialnością mogę polecić części Nural. Według mnie są to najlepiej wykonane tłoki, z jakimi miałem okazję się spotkać. Po każdym remoncie silnika jaki zrobiłem z wymianą tłoków, klienci byli bardzo zadowoleni.

Rafał, Ostróda

21-02-2016

Tłoki Nural to był najlepszy wybór przy remoncie silnika w moim aucie. Wiele osób mi je polecało, dlatego zdecydowałem się właśnie na części z tej firmy. Dodatkowo mechanik stwierdził że bardzo solidne są te tłoki i posłużą zdecydowanie długo.

Krzysztof, Warszawa

05-03-2016

Jestem bardzo zadowolony odkąd zrobiłem remont silnika w swoim samochodzie. Mechanik zamontował mi nowe tłoki z firmy Nural, ponieważ z doświadczenia wiem że te części są bardzo dobrze i solidnie wykonane

Robert, Radymno

29-03-2016

Katalog części Nural online

Katalog online: https://www.drivparts.com/pl-pl/catalogue.html