Części samochodowe NSK

Kategorie

Auto części zamienne NSK

Części samochodowe NSK

NSK jest firmą partnerską dla wielu czołowych producentów samochodów oraz dostawców części. Zajmuje się ona zapewnianiem profesjonalnych oraz kompleksowych rozwiązań z zakresu inteligentnych układów kierowniczych, łożysk silników i przekładni oraz łożysk do urządzeń pomocniczych. Firma gwarantuje poprawienie charakterystyki pracy tych podzespołów, a co za tym idzie zwiększenie bezpieczeństwa, trwałości oraz zmniejszenie zużycia paliwa, co ma pozytywny wpływ na nasze środowisko.

Firma NSK istnieje od 100 lat i jest obecnie jednym z największych w Japonii, notowanym na giełdzie przedsiębiorstwem zajmującym się dostarczaniem części samochodowych. Początkowo firma była dostawcą łożysk kulkowych do wielu modeli popularnych pojazdów osobowych oraz użytkowych. Obecnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań z zakresu łożyskowania takich elementów samochodu jak sprzęgło, skrzynie biegów, a także układ przeniesienia napędu.

Części samochodowe NSK cieszą się stale rosnącą popularnością wśród klientów. Doskonała jakość, trwałość, ogromny wybór części do wielu popularnych marek sprawiają, że produkty NSK trafiają do klientów z całego świata. Firma stale poprawia technologie wykorzystywane do produkcji swoich części. Części zamienne oferowane przez NSK trafiają do blisko 1200 modeli samochodów osobowych i użytkowych dostępnych obecnie na rynku pierwotnym oraz wtórnym.

Opinie o częściach NSK

Części od NSK montowałem już w kilku różnych samochodach i szczerze mówiąc nie miałem najmniejszego problemu. Ani z montażem, ani z późniejszą eksploatacją. Wszystko pasuje i działa tak jak należy. Polecam!

Mariusz, Zabrze

11-04-2019

NSK jest dla mnie zaufaną marką i chętnie decyduję się na ich produkty. Wiele z nich sam przetestowałem na własnych samochodach i nigdy nie sprawiały żadnych, nawet najmniejszych problemów. Polecam wszystkim!

Marek, Częstochowa

28-05-2019

Jeśli ktoś szuka pewnych i sprawdzonych części samochodowych to serdecznie mogę mu polecić produkty NSK. Są one świetne jakościowo, bardzo wytrzymałe i solidne. Moim zdaniem warto się zainteresować ich ofertą.

Paweł, Tarnów

15-08-2019

Bardzo sobie cenię części zamienne od NSK. Jeśli ktoś mnie pyta jakie części zamienne zastosować do samochodu to zawsze gdzieś na początku wymieniam produkty z logiem tej właśnie marki. Godni polecenia!

Janusz, Lublin

12-09-2019