Części samochodowe NK

Kategorie

Auto części zamienne NK

Części samochodowe NK

NK jest niemiecką firmą, która zajmuje się produkcją i dystrybucją części samochodowych na rynek motoryzacyjny. Przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku i dzięki swojemu szybkiemu rozwojowi obecnie jest w czołówce dostawców części zamiennych w Niemczech. Szeroka oferta producenta skierowana jest do właścicieli samochodów osobowych, dostawczych, użytkowych. W katalogach firmy znajdziemy części samochodowe NK do układu hamulcowego. Wśród nich znajdują się szczęki hamulcowe tylnej osi i hamulców awaryjnych. Poza tym niemiecki producent oferuje ponad 300 rodzajów bębnów hamulcowych dedykowanych do większości samochodów poruszających się po naszych drogach. Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją zestawów naprawczych, montażowych i zacisków hamulcowych

W sumie asortyment niemieckiej grupy NK składa się z około 2000 części hamulcowych. Nowoczesne technologie jakie wykorzystywane są podczas produkcji części firmy NK gwarantują produkty niezawodne, o wysokiej jakości i precyzji wykonania, zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym możliwym poziomie. Potwierdzają to certyfikaty jakości i normy jakie spełniają wszystkie części z linii produkcyjnej NK.

Opinie o częściach NK

Dobrą chwilę temu musiałem zmienić tarcze i klocki hamulcowe w swoim aucie. Zarówno znajomy jak i mechanik polecili mi części NK, twierdząc że są to jedne z lepszych zamienników w rozsądnej cenie.

Krzysztof, Warszawa

13-02-2016

Mam założone u siebie zawieszenie NK i złego słowa o nim nie powiem. Przejechałem na nim już prawie 80 tys. i nic się z nim nie dzieje, wygląda jak nowy i nic w nim nie stuka.

Tomasz, Bielsko Biała

27-02-2016

W warsztacie często stosuję części zamienne z firmy NK, ponieważ w stosunku do swojej ceny są bardzo dobre jakościowo i spełniają idealnie swoją rolę podczas użytkowania samochodu.

Jan, Gdańsk

11-03-2016

Bardzo często korzystam z części NK. Dla mnie liczy się jakość wykonania i korzystna cena, a części tej firmy spełniają moje wymogi idealnie.

Roman, Police

27-03-2016

Katalog części NK online

Katalog online: https://www.nk-autoparts.com/en