Części samochodowe NISSENS

Auto części zamienne Nissens

Części samochodowe NISSENS

Nissens to światowy lider w produkcji elementów układu chłodzenia samochodów, w tym głównie chłodnic. Chłodnice Nissens trafiają do wielu producentów samochodowych na tzw. "pierwszy montaż", ale są doskonale znane wśród klientów na rynku części zamiennych. Produkcja odbywa się w czterech głównych fabrykach o łącznej powierzchni przekraczającej 50 tys. m2 znajdujących się na terenie Słowacji i Danii. Firma obecna jest w 18 krajach całego świata a łączne zatrudnienie przekracza 1,000 osób. 

Firma Nissens powstała w 1921 roku w Danii, a jej założycielem był Julius Nissen. Od początku działalności Julius Nissen był zdecydowany przekazać firmę swoim dzieciom i ta tradycja jest utrzymywana do dnia dzisiejszego. Oferta części firmy Nissens już we wczesnych latach produkcji została skierowana na elementy układu chłodzenia. W 1943 roku otworzono pierwszą fabrykę przy Bjerrevej, a 31 lat później przeniesiono produkcję do nowocześniejszego centrum w Ormhojgaardvej. 1977 rok przyniósł ze sobą rozpoczęcie produkcji poza granicami Danii, czyli w Szwecji oraz Finlandii. W 1994 roku stworzono nowoczesny magazyn o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 10,000m2. Obecnie firma jest w posiadaniu Alana oraz Knuda Nissenów, którzy są synami założyciela firmy – Juliusa Nissena. 

Nissen to duńskie przedsiębiorstwo, którego części przeznaczone są w głównej mierze na rynek motoryzacyjny. Oferta auto części Nissens zawiera najwyższej jakości elementy układu chłodzenia, które wykorzystywane są wśród czołowych producentów samochodowych w seryjnej produkcji. Wśród stałych odbiorców części Nissens warto wymienić między takie marki jak Aston Martin, Fiat, SAAB, Scania czy Toyota. Dodatkowo, części samochodowe Nissens obecne są na rynku zamiennych części samochodowych. Oferta zawiera ponad 10,000 rozmaitych elementów układu chłodzenia przeznaczonych do pojazdów osobowych, dostawczych, a nawet samochodów ciężarowych.

Opinie o częściach NISSENS

Po stłuczce szukałem nowej chłodnicy wody. Znajomy polecił mi chłodnice z firmy Nissens. Mija już chyba 4 rok jak ją zamontowałem i sprawuje się naprawdę dobrze.

Krzysiek, Mińsk Mazowiecki

15-02-2016

Dopiero po zamontowaniu nagrzewnicy firmy Nissens, przestał uciekać płyn chłodniczy do środka auta. Wcześniej próbowałem z paroma innymi nagrzewnicami ale zawsze był z nimi jakiś problem.

Piotrków, Rzeszów

11-03-2016

Chłodnice Nissens to najczęściej wybierane zamienniki chłodnic wśród Naszych klientów. Przeważnie chłodnice klimatyzacji ulegają rozszczelnieniu, ale zamienniki Nissensa wykonane są bardzo solidnie.

Robert, Zielona Góra

24-03-2016

Szukałem niedawno nowej chłodnicy do swojego samochodu. Mechanik polecił mi sprawdzenie oferty firmy Nissens. Okazało się że jest w bardzo dobrej cenie i pasuje idealnie, a co najważniejsze spełnia swoją rolę dużo lepiej niż stara.

Sebastian, Stalowa Wola

06-04-2016

Katalog części Nissens online

Katalog online: https://catalogue.nissens.com/FrontPage