Części samochodowe NIPPARTS

Kategorie

Auto części zamienne Nipparts

Części samochodowe NIPPARTS

Nipparts to prywatna firma motoryzacyjna założona w 1981 roku w Holandii. W obszarze działania przedsiębiorstwa jest produkcja i dystrybucja części samochodowych do aut japońskich oraz koreańskich na terenie Europy. Od 2003 roku Nipparts wchodził w skład Sator Holding, które w późniejszym czasie zostało przejęte przez firmę LKQ. 

Sator wraz z marką Nipparts to wiodący dystrybutor dla rynku części zamiennych w Holandii, Belgii, Luksemburgu oraz na północy Francji. Cała grupa zatrudnia ponad 800 pracowników, którzy odpowiedzialni są za obsługę przeszło 6000 stałych klientów zawartych w bazie danych firmy. Aktualna gama części firmy Nipparts oraz Sator wynosi ponad 150 tys pozycji. Części samochodowe Nipparts i Sator to m.in. takie podzespoły, np.: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, szczęki hamulcowe, akumulatory, sondy lambda, koła zamachowe, pompy wody, chłodnice wody, termostaty, amortyzatory, sprężyny zawieszenia, świece zapłonowe, świece żarowe, filtry oleju, filtry paliwa, filtry powietrza, filtry kabinowe, paski klinowe, paski rozrządu, wahacze, łożyska koła oraz wiele więcej części z przeznaczeniem do samochodów japońskich oraz koreańskich.

Opinie o częściach NIPPARTS

Często korzystam z części Nipparts, ponieważ są produkowane ewidentnie pod japońskie samochody, a z takimi się najczęściej spotykam w swoim warsztacie. Polecam, ponieważ są bardzo trwałe i solidnie wykonane.

Arkadiusz, Olsztyn

18-02-2016

Do swojego auta przeważnie stosuję części Nipparts, ponieważ mają bardzo dużo części do wyboru i wiem że będą pasowały do mojego samochodu.

Zdzisław, Warszawa

03-03-2016

W Naszym warsztacie naprawiamy tylko samochody japońskie, stąd przekonanie do części Nipparts. Wiemy że te części są produkowane pod samochody z kraju kwitnącej wiśni, a ponadto firma posiada bardzo bogatą ofertę na zamienniki, przez co nie trzeba szukać gdzie indziej.

Krzysztof, Katowice

19-03-2016

Mam japońskie auto, więc szukałem części które będą odpowiedni do niego. Parę lat temu natknąłem się na części Nipparts, i teraz mogę stwierdzić że są idealne do samochodów japońskich a cenowo potrafią zaskoczyć.

Miłosz, Zgorzelec

28-03-2016

Katalog części Nipparts online

Katalog online: https://www.nipparts.com/download-area/catalogues/