Części samochodowe NEOLUX®

Kategorie

Auto części zamienne Neolux

Części samochodowe NEOLUX®

Neolux to marka, która powstała w 1923 roku. Firma S. A. Lumiere, z kapitałem szwajcarskim, otworzyła wtedy we Francji pierwszą fabrykę żarówek Neolux. W 1965 roku firma stała się częścią przedsiębiorstwa OSRAM. Na rynku części samochodowych Neolux pojawił się dużo później, bo dopiero w 2011. Za sprawą wysokiej jakości żarówek, części Neolux szybko zdobyły uznanie. Dzisiaj żarówki samochodowe Neolux cieszą się popularnością na całym świecie. Auto części Neolux to żarówki do niemal wszystkich świateł samochodowych. Producent oferuje zarówno części do pojazdów osobowych, jak i do aut dostawczych, ciężarowych i przemysłowych.

Firma Neolux to producent części zamiennych. Jest to druga marka żarówek firmy OSRAM, dostarczanych na rynek wtórny. Pod względem jakości żarówki Neolux wyróżniają się na tle konkurencji. Wszystko za sprawą długiego doświadczenia firmy oraz przynależności do OSRAM, czyli jednego z największych przedsiębiorstw w branży. Zaawansowane technologicznie fabryki na całym świecie, najznamienitsza myśl technologiczna oraz ogromne fundusze przeznaczone na badania laboratoryjne sprawiają, że części zamienne Neolux są doceniane na wszystkich kontynentach. Aktualnie docierają one do użytkowników w ponad 90 krajach na całym świecie.

Opinie o częściach Neolux

Od kilku lat niezmiennie korzystam z żarówek Neolux. Widać tutaj rękę inżynierów z OSRAM, ponieważ jakość jest w tym przypadku doskonała. Moim zdaniem najlepsze żarówki na rynku wtórnym, lepsze od wielu części oryginalnych.

Marek, Wałbrzych

13-01-2020

Neolux to sprawdzona marka, której warto zaufać. Żarówki od tego producenta cechują się dużą wytrzymałością oraz świetną efektywnością energetyczną. To dobre rozwiązanie dla każdego, kto chętnie nieco oszczędzi.

Momnika, Kielce

27-03-2020

Niewątpliwy lider aftermarketu. Naturalne, jakościowe światło, niski pobór energii, a do tego ogromna wytrzymałość. Jednocześnie ceny żarówek samochodowych Neolux są znacząco niższe od propozycji producentów części oryginalnych.

Krzysztof, Kraków

22-07-2020

Przerzuciłem się na żarówki samochodowe Neolux z żarówek OSRAM. Tak naprawdę nie widzę żadnej różnicy, co udowadnia, że OSRAM nie rezygnuje z jakości w kwestii swojej oferty na rynek wtórny. Żarówki Neolux to sprawdzona jakość.

Marian, Warszawa

10-10-2020