Części samochodowe MTS

Auto części zamienne MTS

Części samochodowe MTS

MTS SPA jest producentem i dystrybutorem układów wydechowych i właściwych im części zamiennych do wszystkich rodzajów pojazdów – osobowych, dostawczych i ciężarowych. Firma powstała w 1970 roku we Włoszech i obecnie posiada 14 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od 1990 roku MTS SPA prowadzi intensywny eksport części MTS SPA, który stanowi aż 70% produkcji firmy. Początkowo części samochodowe MTS SPA dystrybuowane były na rynek niemiecki, aktualnie dostarczane są one do 24 krajów i montowane w wielu modelach pojazdów produkcji różnych marek.

Wysoka jakość układów wydechowych wynika ze specyfiki procesu produkcji i rodzaju stosowanych surowców, takich jak stal nierdzewna odporna na korozję i działanie wysokiej temperatury. Od zakupu materiałów do zakończenia produkcji przeprowadzanych jest ponad 900 testów kontrolnych, mających na celu ocenę jakości oraz wydajności komponentów.

Na ofertę produktową firmy składają się:

  • układy wydechowe – ze względu na sposób kształtowania i konstrukcję zapewniają mniejsze zużycie paliwa, niwelując tym samym problemy związane z przegrzaniem silnika. Produkowane są ze stali nierdzewnej i posiadają obudowę zewnętrzną z podwójnego aluminium (4 warstwowa) i końcówki spinające wydech o profilowanym, okrągłym kształcie. Ponadto, miejsce spawania na zewnętrznej powierzchni rury jest pokryte powłoką z aluminium, a we wnętrzu znajduje się włókno szklane zapewniające większą stabilność,
  • katalizatory – ze względu na konstrukcję wykazują wysoką wydajność. Posiadają obudowę ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia wynikające z wysokich temperatur, a także elastyczną osłonę chroniącą przed zmianami termicznymi i uderzeniami. Ponadto, znajdujący się we wnętrzu metalowy pierścień stanowi rodzaj amortyzacji osłabiającej drgania,
  • dodatkowe akcesoria posiadające podwójną ochronę zwiększającą wytrzymałość i odporność na drgania.

Części firmy MTS SPA do układów wydechowych dostarczane przez MTS to produkty o wysokim standardzie jakości, w pełni zgodne z normami OE pod względem parametrów technicznych, jak i mechanicznych, dzięki czemu są niezawodne i zapewniają długi okres użytkowania.