Części samochodowe MOTORAD

Kategorie

Auto części zamienne Motorad

Części samochodowe MOTORAD

Motorad to jeden z czołowych producentów oraz dystrybutorów nowoczesnych technologii oraz rozwiązań z zakresu obsługi posprzedażowej w branży motoryzacyjnej. Oddziały firmy zlokalizowane zostały na całym świecie, m.in. w Niemczech, USA, Meksyku, Izraelu oraz w Chinach. Firma powstała w 1958 roku i od tamtej pory opracowuje, produkuje i dostarcza innowacyjne rozwiązania z zakresu termostatyki. Chodzi tu głównie o różnego rodzaju korki oraz elementy sterujące pracą silnika.

Części samochodowe Motorad dostępne w sprzedaży to głównie korki wlewu oleju oraz innych płynów technicznych w samochodach, chłodnice recyrkulacji spalin, uszczelnienia, termostaty oraz chłodnice wody. Każdy z produktów sprzedawanych przez przedsiębiorstwo przechodzi szereg szczegółowych testów, które mają potwierdzić trwałość, jakość oraz wydajność danego modelu części zamiennych. Zespół specjalistów od lat pracuje nad wdrażaniem nowych technologii oraz wykorzystaniem ich na każdym etapie projektowania oraz produkcji części.

Misją firmy jest zaopatrywanie kierowców w najwyższej jakości części samochodowe, przeznaczone do wielu popularnych modeli pojazdów osobowych oraz użytkowych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz zaangażowanie w procesy projektowe i produkcyjne sprawia, że jakość oferowanych części zamiennych Motorad spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie o częściach Motorad

Motorad to dla mnie bardzo solidna firma, która oferuje klientom dobrej jakości części do samochodów osobowych popularnych marek. Sam wielokrotnie korzystałem z ich produktów i jestem zadowolony.

Mariusz, Kielce

13-05-2019

Sprawdzone części do wielu popularnych na naszych drogach samochodów. Cenię ich za jakość w stosunku do ceny. Sam korzystam z ich części praktycznie za każdym razem kiedy wymieniam coś w swoim samochodzie i jestem zadowolony

Henryk, Władysławowo

14-06-2019

Nie lubię przepłacać za markowe części. Produkty firm typu Motorad są w zupełności wystarczające pod względem tego w jaki sposób sam użytkuję samochód. Nie potrzebuję najwyższej półki żeby być zadowolonym z jakości. Polecam!

Witold, Zielona Góra

25-08-2019

Marka części samochodowych z ugruntowaną na rynku mocną pozycją. Wydaje mi się, że jest doskonałą alternatywną dla bardziej popularnych w Europie producentów części zamiennych do samochodów.

Bartosz, Łomża

11-09-2019