Części samochodowe MOTAIR TURBO

Kategorie

Auto części zamienne Motair Turbo

Części samochodowe MOTAIR TURBO

Motair Turbolader jest niemiecką firmą specjalizującą się w produkcji części samochodowych skierowanych na rynek wtórny. Firma została założona w 1971 roku i początkowo zajmowała się produkcją silników lotniczych. W latach 80. poszerzyła swoją działalność o kolejne części samochodowe Motair Turboloader, zyskując w latach 90. pozycję lidera na rynku niemieckim w zakresie regeneracji turbosprężarek.

Motair Turbolader serwisuje między innymi turbosprężarki takich marek, jak Garrett , 3K, Schwitzer, BorgWarner, MITSUBISHI, Holset i IHI. Ponadto, firma prowadzi niskonakładową produkcję turbosprężarek przeznaczonych głównie na potrzeby silników przemysłowych, silników montowanych w pojazdach morskich, a także jednostek napędowych wykorzystywanych w sportach motorowych i tuningu. Turbosprężarki Motair Turbolader dostarczane są z zestawem montażowym oraz testowym MOTORcheckUP.

Wśród modeli turbo sprężarek znajdujących się w ofercie są między innymi:

  • Lancia THESIS (841AX) 2.0 Turbo (841AXA1B03) 185KM,
  • Renault ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0B, JK0N) 163KM.

Jako dostawca i producent części Motair Turbolader zapewnia wysokiej jakości turbosprężarki do silników spalinowych stosowanych we wszystkich modelach samochodów osobowych i ciężarowych. Zarówno w procesie regeneracji, jak i produkcji części firmy Motair Turbolader stosowane są najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały, dzięki czemu dostarczane turbosprężarki są wydajne, niezawodne i trwałe. W efekcie:

  • zmniejszają zużycie paliwa,
  • redukują emisję spalin,
  • poprawiają wydajność silnika i pojazdu.

Od 1996 roku Motair Turbolader posiada certyfikat ISO 9001:2000, który świadczy o wysokiej jakości regenerowanych części zamiennych, zgodnych z normami OE. Wszystkie produkty Motair Turbolader dostosowane są do aktualnych wymogów branży motoryzacyjnej.