Części samochodowe MOBILETRON

Kategorie

Auto części zamienne Mobiletron

Części samochodowe MOBILETRON

Mobiletron to firma, która pojawiła się na rynku już w 1928 roku Jednak na rynek motoryzacyjny, części Mobiletron zostały wprowadzone dopiero w 1982 roku. Niemniej jednak ok. 40 lat doświadczenia w branży zasługuje na uznanie. Części samochodowe Mobiletron to elementy elektroniczne. Specjalizacją firmy jest produkcja układów sterowania silnikiem. Ponadto ważne linie produkcyjne stanowią części odpowiadające za bezpieczeństwo kierowcy. Należy tu zaliczyć m.in. czujniki ciśnienia powietrza w oponach, czujniki przepustnicy czy czujniki oleju. Istotną część oferty stanowią również czujniki zużycia klocków hamulcowych. Ponadto auto części Mobiletron to również cewki i świece zapłonowe. Wysoko cenione przez fachowców są zawory EGR Mobiletron.

Części Mobiletron to zarówno części oryginalne, przeznaczone na pierwszy montaż, jak i części zamienne sprzedawane na aftermarkecie. Obecnie produkty tej marki trafiają do ponad 100 krajów, na całym świecie. Przedsiębiorstwo działa zatem globalnie, natomiast jego główna siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Części samochodowe Mobiletron są wysoko cenione za niezawodność. Bardzo rzadko ulegają niezawinionym awariom, co docenia każdy kierowca. Nie bez powodu zostały docenione przez licznych producentów samochodów. Części zamienne nie odbiegają jakością od oryginalnych, ponieważ często powstają na tych samych liniach produkcyjnych.

Opinie o częściach Mobiletron

Czujniki Mobiletron to gwarancja bezpieczeństwa na drodze. Korzystam od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Wysokości wskazywanych parametrów zawsze są wiarygodne, a sygnały dotyczące potencjalnej utraty sprawności pojawiają się odpowiednio wcześnie.

Michał, Częstochowa

11-03-2020

Wysoka jakość wykończenia oraz duża trwałość i efektywność działania to najważniejsze cechy części samochodowych Mobiletron. Niewątpliwie są to jedne z najnowocześniejszych części w tej kategorii produktowej, w które warto zainwestować.

Piotrek, Włocławek

05-04-2020

Z auto częściami Mobiletron mam do czynienia od wielu lat. Niezwykła trwałość tych elementów to ich główna zaleta. Często słyszy się, że elektronika w samochodzie lubi zawodzić i się psuć. Jednak nie w tym przypadku.

Wiktor, Lublin

15-08-2020

Sprawne, wskazujące sensowne parametry czujniki samochodowe to podstawa bezpiecznej jazdy. Z czujnikami Mobiletron czuję się całkowicie bezpiecznie. Są bardzo precyzyjne, reagują szybko i nie ulegają awariom.

Marcin, Wrocław

20-11-2020