Części samochodowe MK Kashiyama

Kategorie

Auto części zamienne MK Kashiyama

Części samochodowe MK Kashiyama

Początki firmy sięgają roku 1946. Od początku działalności japoński producent zajmował się sprzedażą części samochodowych. Jednak dopiero niemal 20 lat po pojawieniu się na rynku – w roku 1965 – przedsiębiorstwo wprowadziło do obrotu pierwsze części układu hamulcowego. Z czasem producent wyspecjalizował się w produkcji elementów z tej kategorii, rezygnując z tworzenia innych części samochodowych. Aktualnie auto części MK Kashiyama to szeroki asortyment klocków, tarcz i bębnów hamulcowych. W ofercie znaleźć można również szczęki hamulcowe.

Firma MK Kashiyama to jeden z największych japońskich producentów części układu hamulcowego. Przedsiębiorstwo posiada ogromną sieć dystrybucyjną, dostarczając auto części do ponad 60 krajów na całym świecie. Producent oferuje liczne części zamienne, jednak auto części MK Kashiyama to także elementy oryginalne. Japońska firma jest dostawcą części samochodowych dla licznych azjatyckich producentów pojazdów, takich jak Mitsubishi, Honda, Suzuki i inni. Od lat firma MK Kashiyama jest ceniona za troskę o najwyższą jakość produktów. Części MK Kashiyama powstają zgodnie z projektami opracowanymi przez najbardziej wykwalifikowanych fachowców, pracujących w nowoczesnych laboratoriach. Dzięki temu powszechnie uważa się, że hamulce MK Kashiyama to jedna z najlepszych propozycji w tej kategorii.

Opinie o częściach MK Kashiyama

Doskonały czas hamowania to największa zaleta klocków i tarcz Kashiyama. Korzystam z nich od dłuższego czasu i z tego co widzę, trwałość również jest niewątpliwą zaletą części od tego japońskiego producenta. Zdecydowanie polecam.

Mariusz, Zgierz

05-07-2020

Japońska innowacyjność od zawsze mnie zdumiewa. Części Kashiyama to niezbity dowód niewiarygodnej innowacyjności tego kraju. Trudno sobie wyobrazić, aby bez najbardziej zaawansowanej technologii hamulce mogły pracować tak doskonale.

Krystian, Tarnów

22-09-2020

MK Kashiyama to sprawdzony producent części układu hamulcowego. Produkty tej marki wyróżniają się na tle konkurencji jakością wykonania. Widać to już na pierwszy rzut oka, objawia się również w czasie jazdy, że wykorzystano tu bardzo wysokiej jakości materiały.

Przemek, Kołobrzeg

02-10-2020

Firma MK Kashiyama to bardzo odpowiedzialny producent części samochodowych. Jakość podzespołów tej marki nie jest z pewnością przeceniana. Części MK Kashiyama gwarantują bezpieczeństwo na drodze, dzięki niezwykle skutecznemu hamowaniu.

Mirosław, Opole

12-11-2020