Części samochodowe MISFAT

Auto części zamienne Misfat

Części samochodowe MISFAT

Misfat to firma, która działa na rynku od ponad 40 lat. Pierwsze kroki stawiała w 1979 roku, kiedy to otworzono biuro i fabrykę w Tunezji. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wszelkich filtrów samochodowych. W ofercie znaleźć można filtry oleju, kabinowe, powietrza i paliwa. Asortyment powstaje z myślą o kierowcach samochodów osobowych oraz pojazdów ciężarowych. Z każdym rokiem do oferty dołączane są nowe pozycje, dzięki czemu filtry Misfat zaspokajają potrzeby coraz większego odsetka kierowców. Już dzisiaj odpowiadają potrzebom niemal całego rynku europejskiego.

Części Misfat to elementy oryginalne oraz zamienniki. Główna siedziba firmy Misfat niezmiennie znajduje się w Tunezji. Jednak przez ponad 40 lat działalności przedsiębiorstwo zdążyło się znacząco rozwinąć. Powstały centra dystrybucyjne w wielu innych krajach Głównym obszarem działania producenta jest Europie oraz Tunezja, w której Misfat jest zdecydowanym liderem rynku. Przedsiębiorstwo posiada swoje przedstawicielstwa między innymi w Hiszpanii i w Polsce. Istotne centrum dystrybucyjne zostało otwarte również w Rosji. Części samochodowe Misfat są dziś dostępne w ponad 60 krajach na całym świecie. Niemniej jak zapowiadają przedstawiciele firm, plany ekspansyjne są o wiele ambitniejsze, przez co już w najbliższych latach możemy się spodziewać otwarcia kolejnych oddziałów firmy.

Opinie o częściach Misfat

Misfat to firma, która w krótkim czasie zdobyła miano jednego z liderów rynku w swojej kategorii. Trudno cokolwiek zarzucić filtrom Misfat, które pracują efektywnie i to przez wyjątkowo długi czas. Polecam każdemu części Misfat.

Mikołaj, Chełm

13-05-2020

Dobra, sprawdzona marka. Duża dostępność filtrów Misfat, dzięki polskiemu centrum dystrybucyjnemu, sprawiła, że w końcu i ja zdecydowałem się z nich skorzystać. Cenię filtry tej marki za jakość wykonania, którą widać już na pierwszy rzut oka.

Wiktor, Warszawa

16-07-2020

Marka Misfat zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jakość wykonania filtrów tej marki przejawia się w detalach. W tym przypadku każdy szczegół jest dopieszczony, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że filtr będzie dobrze pełnił swoją funkcję.

Marcin, Malbork

09-10-2020

Marka Misfat ma już w Polsce ugruntowaną pozycję. Części od tego producenta to sprawdzona jakość, co sam miałem okazję sprawdzić. Filtry oleju i paliwa Misfat gwarantują długą żywotność silnika i doskonałe osiągi.

Kamil, Grudziądz

22-11-2020