Części samochodowe MIRAGLIO

Kategorie

Auto części zamienne Miraglio

Części samochodowe MIRAGLIO

Miraglio to marka, która powstała w 1955 roku. Niewielka włoska firma z czasem przerodziła się w przedsiębiorstwo o szerokim zakresie działania. Asortyment producenta stanowią części nadwozia oraz akcesoria. Od początku działalności najważniejszą linię produkcyjną stanowią podnośniki szyb Miraglio. Jednak części Miraglio to nie tylko podnośniki szyb. W ofercie znaleźć można również m.in. drzwi, pokrywy tylne i przednie, a także klamki i zamki. Auto części Miraglio to elementy przeznaczone zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. Oferta stale jest poszerzana o nowe pozycje, choć już dzisiaj zaspokaja potrzeby niemal całego europejskiego parku samochodowego.

Części Miraglio znane są ze swojej wysokiej jakości. Jest to oferta przeznaczona dla wymagających klientów. Producent stale udoskonala swoje produkty, dzięki intensywnej pracy w laboratoriach badawczych. Niezwykle ułatwia to przynależność do międzynarodowej korporacji Algo Group. Dzięki niej firma Miraglio zyskała dostęp do jednych z najbardziej zaawansowanych centrów badawczych na świecie. Przynależność do grupy nie pozostała bez znaczenia również na wzrost popularności części Miraglio na świecie. Wszystko to dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji należącej do Algo Group. Części Miraglio to zarówno elementy przeznaczone na pierwszy montaż, jak i auto części trafiające na aftermarket.

Opinie o częściach Miraglio

Miraglio to zaufany producent wysokiej klasy podnośników do szyb i klamek z zamkami. Akcesoria od tego producenta nie ulegają żadnym dziwnym awariom i są niezawodne nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Igor, Tychy

30-04-2020

Włoska firma Miraglio to producent części z wyższej półki. Jakość wykonania poszczególnych części Miraglio od razu rzuca się w oczy. Jednak to nie pozory, auto części Miraglio rzeczywiście są niezwykle solidne i wytrzymałe.

Miłosz, Olsztyn

02-05-2020

Miraglio to zdecydowanie wiodący producent kilku części nadwozia. Klamki czy zamki Miraglio to pewne, sprawdzone produkty, które nie zawodzą. Nawet zamienniki tej marki nie ustępują pod żadnym względem częściom oryginalnym.

Ignacy, Skarżysko-Kamienna

12-09-2020

Miraglio to firma, której zaufałem lata temu i muszę przyznać, że nigdy się nie zawiodłem. Przede wszystkim trzeba docenić niezawodność części Miraglio. Zamki czy podnośniki tej marki działają świetnie nawet wtedy, gdy na zewnątrz mróz i wilgoć.

Piotr, Radom

23-10-2020