Części samochodowe METZGER

Kategorie

Auto części zamienne Metzger

Części samochodowe METZGER

Firma Metzger powstała w Stuttgarcie w 1980 roku. Niewielka, niemiecka firma była początkowo prowadzona tylko przez trzech współudziałowców. Obecnie marka cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie, a dynamiczny rozwój wpłynął na wysoką pozycję wiodącego producenta części zamiennych w branży motoryzacyjnej.

Części samochodowe Metzger trafiają do producentów wyposażenia fabrycznego, ale są także dostarczane na niezależny rynek części zamiennych. Firmie Metzger zaufało wiele popularnych marek. Części Metzger są kompatybilne z większością modeli samochodów produkcji europejskiej, które dostępne są na rynku motoryzacyjnym.

Oferta niemieckiego przedsiębiorstwa prezentuje się bardzo ciekawie. W skład głównych linii produkcyjnych wchodzą części układu hamulcowego, elementy zawieszenia, amortyzatory, kompletne układy sprzęgieł, łożyska i wiele innych komponentów. Auto części firmy Metzger to bardzo solidny produkt. Ośrodki badawcze stale opracowują nowe technologie, które natychmiast znajdują zastosowanie w fabrykach Metzger. Fabryki wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia pozwalające przeprowadzać testy statyczne i dynamiczne poszczególnych części w warunkach imitujących realną eksploatację. Takie działania zapewniają marce dynamiczny rozwój, co wpływa na poszerzenie oferty o kolejne numery referencyjne i uznanie klientów.

Linie produkcyjne są bezustannie nadzorowane przez wykwalifikowane grono inżynierów. Dzięki zachowaniu wyśrubowanych standardów, wszystkie komponenty samochodowe Metzger charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, wytrzymałością i funkcjonalnością. Oprócz tego oferowane produkty dostępne są za bardzo rozsądną cenę.

Wszystkie produkty marki Metzger są certyfikowane zgodnie z przepisami BER/GVO, a także z certyfikatem jakości ISO TS 16949:2002.