Części samochodowe METELLI

Kategorie

Auto części zamienne Metelli

Części samochodowe METELLI

Firma Metelli powstała w 1962 roku we Włoszech. W 1970 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję elementów silnika, a niespełna pięć lat później produkcję hydraulicznych komponentów układu hamulcowego oraz sprzęgła. W wyniku licznych fuzji z innymi przedsiębiorstwami asortyment firmy szybko poszerzał się. Stopniowo wprowadzano nowe rozwiązania i linie produkcyjne.

Obecnie Metelli Group zajmuje się produkcją między innymi wysokiej jakości pomp wody, części układów hamulcowych, wałów napędowe i przegubów. Części firmy Metelli trafiają na niezależny rynek części zamiennych, do dostawców oryginalnych podzespołów oraz do producentów samochodów na pierwsze wyposażenie fabryczne. Łącznie części Metelli dystrybuowane są do ponad 90 krajów Europy, Afryki, Azji, Ameryki i Oceanii. Liczne inwestycje, badania, rozwój oferty produktowej i technologii sprawiły, że części samochodowe Metelli cechuje wysoką jakość wykonania oraz trwałość.

Opinie o częściach METELLI

Metelli to włoska firma a ja mam samochód pochodzący właśnie z tego kraju. Nie dziwi chyba fakt, że wybieram do niego zamienniki właśnie Metelli - dobra cena i jakość.

Daniel, Jarosław

01-02-2016

Jako właścicielka Alfy Romeo mogę polecić części Metelli, potwierdzam pozytywne opinie których jest sporo w sieci o tej marce. Warto wybrać włoski produkt.

Natalia, Szczecin

23-02-2016

Polecam z czystym sumieniem części Metelli. Duży wybór, dobre ceny i super jakość. Osobiście mam w swoim samochodzie praktycznie cały układ hamulcowy na częściach tego producenta.

Robert, Biłgoraj

19-03-2016

Gdybym miał doradzić komuś jakiego producenta łożyska kół to bez zastanowienia wskazałbym na Metelli, włoskie i solidne części w dobrych cenach.

Wacław, Opole

30-03-2016

Katalog części Metelli online

Katalog online: https://www.metelligroup.it/en/Support/Catalogues