Części samochodowe MASTER-SPORT GERMANY

Kategorie

Auto części zamienne Master Sport

Części samochodowe MASTER-SPORT GERMANY

Marka MASTER-SPORT należy do niemieckiej firmy Master-Sport-Automobiltechnik (MS) GmbH, której główna siedziba znajduje się w stolicy Bawarii, Monachium (Niemcy). Firma projektuje, produkuje oraz dystrybuuje wysokiej klasy części samochodowe firmy MASTER-SPORT zarówno na rynek pierwotny, jak i wtórny.

Marka MASTER-SPORT posiada w swej ofercie szeroką gamę standardowych grup produktów do samochodów europejskich, a także programy specjalne części zamiennych m.in. do Skody, Renault, Daci, Daewoo czy Łady. Wszystkie części MASTER-SPORT produkowane są z utrzymaniem najwyższych standardów jakości, potwierdzonych niezbędnymi certyfikatami, w tym m.in. certyfikatem TUV, w zakresie – Projektowanie, produkcja i dystrybucja samochodowych części zamiennych i akcesoriów. Marka posiada również własne zaplecze badawczo-rozwojowe w postaci wewnętrznych, specjalistycznych laboratoriów, gdzie eksperci z branży motoryzacyjnej zajmują się ulepszaniem już istniejących rozwiązań techniczno-technologicznych.

Marka MASTER-SPORT posiada bogatą paletę najwyższej jakości części samochodowych, w tym m.in.: elementy nadwozia, paski napędowe, układy hamulcowe, podzespoły zawieszenia, układy zasilania paliwem, elementy skrzyni biegów, układu kierowniczego i zapłonowego, filtry oraz układy i podzespoły silników.

Grupa Master-Sport Automobiltechnik (MS) prowadzi dystrybucję zaawansowanych technologicznie części samochodowych w Europie, Ameryce oraz Afryce. Wiele części firmy MASTER-SPORT dostarczanych jest bezpośrednio na samochodowe linie montażowe w wielu krajach na świecie.

Katalog części Master-Sport online

Katalog online: https://www.master-sport.eu/pl/