Części samochodowe MAPA

Kategorie

Auto części zamienne MAPA

MAPA to firma obecna na rynku od około pół wieku. Za datę założenia przedsiębiorstwa przyjmuje się bowiem rok 1970. Właśnie w tym roku zespół tureckich specjalistów motoryzacyjnych nawiązał porozumienie, które dało początek nowej motoryzacyjnej firmie produkcyjnej. Początkowo częściami MAPA były zróżnicowane podzespoły z różnych kategorii. Jednak z czasem wizja firmy uległa zmianie. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji wysokiej jakości sprzęgieł. Dzisiaj auto części MAPA to liczne komplety sprzęgieł do samochodów azjatyckich, europejskich i w mniejszym stopniu, amerykańskich. Części samochodowe MAPA dedykowane są samochodom osobowym oraz lekkim pojazdom dostawczym. Choć najważniejsze produkty w ofercie to kompletne zestawy sprzęgieł, producent części samochodowych MAPA posiada nieco bogatszą ofertę. Znajdują się w niej również pojedyncze części sprzęgła i jego osprzętu. Klienci mają możliwość nabycia m.in. kół zamachowych i łożysk sprzęgła MAPA.

Firma MAPA to zdecydowany lider lokalnego rynku tureckiego. Jednak od wielu lat marka znana jest również w innych krajach. Aktualnie sprzęgła MAPA dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie. Przedsiębiorstwo skupia się głównie na produkcji części zamiennych. W mniejszym stopniu poświęca się produkcji części oryginalnych, wykorzystywanych przy pierwszym montażu.

Opinie o częściach MAPA

Producent części samochodowych MAPA to moje kolejne pozytywne zaskoczenie. Wbrew moim oczekiwaniom, sprzęgło tej marki wykazuje się doskonałą sprawnością i bezawaryjnością. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu części te marki.

, Wrocław

Bardzo dobra, sprawdzona firma. MAPA to zaufany producent części, które cechuje duża wytrzymałość. Wśród sprzęgieł propozycja od MAPA to przykład doskonałej równowagi między ceną a jakością. Polecam części MAPA.

, Świnoujście

Jedne z najlepszych części zamiennych dostępnych na rynku w kategorii sprzęgieł i ich osprzętu. Jakość wykonania bardzo dobra, co przyczynia się do długiej żywotności sprzęgieł. Jednocześnie należy docenić niską cenę części.

, Wieluń

Komplety sprzęgieł MAPA to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Widać tutaj staranność w wykonaniu każdego detalu. Niewątpliwie do produkcji części MAPA wykorzystywane są najlepszej jakości materiały, obrabiane przez prawdziwych specjalistów.

, Rzeszów