Części samochodowe MAPA

Kategorie

Auto części zamienne MAPA

Części samochodowe MAPA

MAPA to firma obecna na rynku od około pół wieku. Za datę założenia przedsiębiorstwa przyjmuje się bowiem rok 1970. Właśnie w tym roku zespół tureckich specjalistów motoryzacyjnych nawiązał porozumienie, które dało początek nowej motoryzacyjnej firmie produkcyjnej. Początkowo częściami MAPA były zróżnicowane podzespoły z różnych kategorii. Jednak z czasem wizja firmy uległa zmianie. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji wysokiej jakości sprzęgieł. Dzisiaj auto części MAPA to liczne komplety sprzęgieł do samochodów azjatyckich, europejskich i w mniejszym stopniu, amerykańskich. Części samochodowe MAPA dedykowane są samochodom osobowym oraz lekkim pojazdom dostawczym. Choć najważniejsze produkty w ofercie to kompletne zestawy sprzęgieł, producent części samochodowych MAPA posiada nieco bogatszą ofertę. Znajdują się w niej również pojedyncze części sprzęgła i jego osprzętu. Klienci mają możliwość nabycia m.in. kół zamachowych i łożysk sprzęgła MAPA.

Firma MAPA to zdecydowany lider lokalnego rynku tureckiego. Jednak od wielu lat marka znana jest również w innych krajach. Aktualnie sprzęgła MAPA dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie. Przedsiębiorstwo skupia się głównie na produkcji części zamiennych. W mniejszym stopniu poświęca się produkcji części oryginalnych, wykorzystywanych przy pierwszym montażu.

Opinie o częściach MAPA

Producent części samochodowych MAPA to moje kolejne pozytywne zaskoczenie. Wbrew moim oczekiwaniom, sprzęgło tej marki wykazuje się doskonałą sprawnością i bezawaryjnością. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu części te marki.

Agata, Wrocław

25-04-2020

Bardzo dobra, sprawdzona firma. MAPA to zaufany producent części, które cechuje duża wytrzymałość. Wśród sprzęgieł propozycja od MAPA to przykład doskonałej równowagi między ceną a jakością. Polecam części MAPA.

Paweł, Świnoujście

16-06-2020

Jedne z najlepszych części zamiennych dostępnych na rynku w kategorii sprzęgieł i ich osprzętu. Jakość wykonania bardzo dobra, co przyczynia się do długiej żywotności sprzęgieł. Jednocześnie należy docenić niską cenę części.

Mariusz, Wieluń

23-09-2020

Komplety sprzęgieł MAPA to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Widać tutaj staranność w wykonaniu każdego detalu. Niewątpliwie do produkcji części MAPA wykorzystywane są najlepszej jakości materiały, obrabiane przez prawdziwych specjalistów.

Krzysztof, Rzeszów

09-11-2020