Części samochodowe MAHLE

Kategorie

Auto części zamienne Mahle

Części samochodowe MAHLE

Mahle to wiodący producent i dostawca części samochodowych na świecie. Historia firmy rozpoczyna się w 1920 roku, kiedy założyciele firmy – bracia Mahle – rozpoczynają produkcję tłoków samochodowych wykonanych z lekkich stopów metali. Na przestrzeni kolejnych lat przedsiębiorstwo wprowadzało do produkcji kolejne rodzaje części samochodowych i obecnie szacuje się, że połowa wszystkich samochodów produkowanych w różnych zakątkach świata wyposażona jest z komponenty Mahle.

Marka Mahle to synonim wysokiej jakości części, zarówno przy pierwszym wyposażeniu, jak i na rynku wtórnym. Pod nazwą Mahle kryje się światowej sławy koncern, dysponujący innowacyjnym centrum badawczo-rozwojowym oraz niezwykle wydajną siecią zakładów produkcyjnych. Produkty firmy Mahle znajdują zastosowanie w samochodach osobowych, dostawczych, na niezależnym rynku części zamiennych, w pojazdach sportowych oraz przemysłowych.

Wśród produktów znajdziemy filtry; w tym filtry powietrza, oleju, paliwa, kabinowe, filtry do pojazdów użytkowych oraz części silnikowe; w tym zestawy, zestawy pierścieni tłokowych, tuleje cylindrowe, łożyska, elementy rozrządu; termostaty; osprzęt silnika – turbosprężarki i sprężarki powietrza oraz klimatyzację i jej komponenty.

W ponad 100 zakładach produkcyjnych oraz w 7 centrach badawczo-rozwojowych firma Mahle opracowuje nowe systemy i podzespoły samochodowe. Większość z nich dostępnych jest na światowym rynku wtórnym pod markami MAHLE Original, Knecht, Perfect Circle, Metal Leve i Clevite. Wszystkie produkty Mahle wykonywane są z niebywałą starannością, dzięki czemu charakteryzuje je wytrzymałość, odporność na uszkodzenia, żywotność oraz precyzja działania. Marce Mahle zaufało już miliony kierowców na całym świecie, zaufaj i Ty.

Opinie o częściach MAHLE

Biorąc pod uwagę cenę jaką zapłaciłam za filtry Mahle jestem bardzo usatysfakcjonowana moim wyborem. Mogę potwierdzić opinie o Mahle Original, są to dobre jakościowo części w atrakcyjnych cenach.

Anna, Worcław

14-02-2016

Opinie o częściach Mahle są rozbieżne ale mimo wszystko swego czasu zamówiłem ich uszczelkę pod głowicę i powiem szczerze, że nie mam zastrzeżeń. Uszczelka pasuje idealnie, cenowo bardzo dobrze, pod względem wykonania też wyglądają nieźle.

Henryk, Kraków

01-03-2016

Moi klienci często pytają o doradzenie w wyborze części do samochodu. Decyzja zawsze należy do właściciela ale w mojej opinii dobrym wyborem jest właśnie Mahle Original i to właśnie tego producenta części samochodowych polecam.

Eryk, Gdańsk

10-03-2016

Rozbudowana oferta części, uszczelek i filtrów produkcji Mahle bardzo mnie cieszy bo to dobra marka i staram się dobierać do swojego auta właśnie ich części. Polecam gorąco produkty tej firmy bo warto biorąc pod uwagę cenę i jakość.

Sławek, Katowice

25-03-2016

Katalog części Mahle online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/mahle-catalog/pl/home