Części samochodowe Magnum Technology

Kategorie

Auto części zamienne Magnum Technology

Części samochodowe Magnum Technology

Magnum Technology to marka obecna na rynku od wielu lat. Jest to dystrybutor części zamiennych, działający pod zwierzchnictwem polskiego przedsiębiorstwa Inter Cars S.A. Części Magnum Technology to przede wszystkim liczne amortyzatory o potwierdzonej certyfikatami jakości. W ofercie znajduje się ponad 1000 pozycji, wśród których znaleźć można amortyzatory Magnum Technology dla samochodów osobowych i ciężarowych. Ponadto części samochodowe Magnum Technology to również pozostałe elementy zawieszenia. Duży odsetek pozycji w katalogu stanowią sprężyny zawieszenia. Pozostałe elementy dostępne w ofercie dystrybutora to między innymi hydropneumatyczne części zawieszenia oraz elementy mocujące. Ponadto pod marką Magnum Technology polski dystrybutor części samochodowych – Inter Cars S.A., oferuje również części nadwozia, takie jak nadkola i wnęki koła.

Marka Magnum Technology jest wysoko ceniona na rynku polskim oraz innych rynkach europejskich. Dostawcy części samochodowych dla Magnum Technology są starannie selekcjonowani. Każdy produkt, zanim trafi do sprzedaży, zostaje poddany szeregowi szczegółowych testów i analiz. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów. Starania dystrybutora wydają się udane, czego dowodem są liczne certyfikaty jakości przyznawane przez niezależne podmioty.

Opinie o częściach Magnum Technology

Magnum Technology to dobra, solidna, polska marka. Wśród polskich marek dystrybucyjnych jest to dzisiaj numer jeden w kategorii części zawieszenia. Korzystałem wielokrotnie i nigdy nie byłem zawiedziony.

Tomasz, Siedlce

09-05-2020

Marka Magnum Technology to połączenie zadowalającej jakości z niską ceną. Już nie trzeba przepłacać, aby nabyć jakościowe amortyzatory, które zapewnią komfortową i bezpieczną jazdę w każdych warunkach.

Jędrzej, Suwałki

12-07-2020

Doceniam firmę Magnum Technology za staranne dobranie dostawców i kontrolę jakości oferowanych części samochodowych. Części samochodowe Magnum Technology zawsze okazują się dopracowane i niezawodne.

Paweł, Kraków

29-10-2020

Szeroka oferta części zawieszenia i ich potwierdzona jakość to dwa argumenty, które przekonały mnie do skorzystania z oferty Magnum Technology. Zdecydowanie nie żałuję tej decyzji, ponieważ jest to firma godna polecenia.

Mirosław, Krasnystaw

20-11-2020