Części samochodowe LUCAS ELECTRICAL

Kategorie

Auto części zamienne Lucas Electrical

Części samochodowe LUCAS ELECTRICAL

Lucas Electrical to przedsiębiorstwo założone w 1872 roku przez Josepha Lucas w Birmingham. Fabryka początkowo zajmowała się produkcją części Lucas Electrical, w tym głównie lamp rowerowych i okrętowych. Z biegiem czasu firma poszerzyła swoją ofertę o produkty na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Do rozwoju firmy przyczynił się wprowadzony w 1903 roku wymóg stosowania świateł podczas jazdy po zmroku.

W 1914 roku firma przejęła przedsiębiorstwo produkujące iskrowniki co znacząco wpłynęło na rozwój firmy. Okres wojenny i powojenny to czas dominacji marki na rynku motoryzacyjnym. Rosnące zapotrzebowanie na elementy silników motoryzacyjnych i samolotowych spowodowały wzrost zamówień. Nieprzerwanie od ponad 120 lat marka Lucas dostarcza najwyższej części samochodowe Lucas Electrical, zarówno te przeznaczone na pierwsze wyposażenie fabryczne, jak i na niezależny rynek części zamiennych. Obecnie właścicielem części firmy Lucas jest koncern TRW Automotive ciesząca się popularnością na całym świecie.

Opinie o częściach LUCAS ELECTRICAL

Według mnie zamienniki Lucas Electrical są to części wykonane bardzo solidnie. Po stłuczce musiałem kupić lampy, a okazało się że zamienniki z tej firmy były tańsze niż używane z innego samochodu, a różnica w świeceniu nowych, a używany jest zasadnicza.

Janusz, Tarnów

26-01-2016

Bardzo często korzystam z części zamiennych firmy Lucas Electrical. Zarówno czujniki, zawory jak i inne podzespoły zamienne wykonane są bardzo solidnie i działają bez żadnych problemów.

Krzysztof, Warszawa

07-02-2016

Lucas Electrical to według mnie najlepsze zamienniki elektrycznych podzespołów samochodowych. Nigdy nie miałem z nimi żadnych przygód, ani mnie nie zawiodły. Zdecydowanie polecam każdemu kto szuka dobrych części elektrycznych do samochodu.

Bogusław, Kraków

19-02-2016

Jak najbardziej polecam części zamienne z firmy Lucas Electrical, ponieważ są bardzo dobrze zrobione i z doświadczenia wiem że będą działać bardzo długo i bez zarzutów.

Patryk, Słupsk

12-03-2016

Katalog części Lucas Electrical online

Katalog online: http://www.lucaselectrical.sk/en/