Części samochodowe LUCAS DIESEL

Kategorie

Znajdż części Lucas Diesel

Lucas Diesel to marka handlowa firmy Delphi Diesel Systems Ltd., największego producenta i dystrybutora komponentów do systemów wtrysku paliwa stosowanych w silnikach Diesla. Kompleksowe rozwiązania dostarczane przez firmę dedykowane są silnikom montowanym w samochodach  osobowych,  dostawczych,  a także ciężarowych. 

Firma specjalizuje się głównie w produkcji systemów zasilania paliwem silników wysokoprężnych, ale  dostarcza też części zamienne o specyfikacjach zgodnych z częściami montowanymi fabrycznie, spełniającymi najwyższe standardy jakościowe. Ponadto, zapewnia specjalistyczne narzędzia i sprzęt diagnostyczny pozwalające na szybkie i sprawne wykonywanie usług serwisowych. 

Wszystkie części samochodowe Lucas Diesel opatrzone marką Lucas Diesel odpowiadają współczesnym wymaganiom rynkowym, gdzie kładzie się nacisk na ograniczenie emisji spalin i mniejsze zużycie paliwa. Jednocześnie spełniają standardy właściwe dla komponentów montowanych w pojazdach o dużej mocy. Dlatego części samochodowe od Delphi Diesel Systems wyróżniają się wydajnością i trwałością. 

Wśród części firmy Lucas Diesel znajdują się podzespoły i systemy silników Diesla, jak systemy  filtracji  paliwa, silniki krokowe, wtryski, elektroniczne moduły sterujące, pompy paliwa, filtry paliwa, dysze wtryskiwaczy i pomp rotacyjnych, pompy wirujące, świece żarowe, zestawy siłowników. Ponadto, wytwarzane są specjalne olejne dodatki  do  oleju  napędowego przeznaczone do  pomp i wtrysków do silników, świec żarowych, klocków, tarcz, szczęk, cylindrów. 

Przykładem stosowanej technologii produkcji są: 

  • COMMON RAIL – innowacyjny system zarządzania silnikiem, zapewniający wydajność przy ekonomicznym zużyciu paliwa, wynikającym z określonym norm emisji spalin,
  • EUI (UIS, PD, pompa-dysza) – wysoce zaawansowany system wtryskiwacza zapewniający precyzyjne dawkowanie paliwa przy dużych prędkościach i pod dużym ciśnieniem. 

Z części samochodowych Delphi Diesel Systems korzystają najbardziej znane marki, jak Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Jaguar, Kia, Land Rover, Rover, Lancia, Mercedes-Benz (Daimler-Benz), Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Suzuki, Toyota, Volvo.

Opinie o LUCAS DIESEL

Polecam części Lucas Diesel, każdemu kto ma problemy z nierówną pracą silnika diesla. Od zamontowania wtryskiwaczy i świec żarowych z tej firmy, moje problemy z silnikiem zniknęły.

, Horyniec

Korzystam ze świec żarowych firmy Lucas Diesel i jestem z nich bardzo zadowolony. Bardzo szybko się grzeją, nawet jak jest bardzo zimno na dworze, a cena ich cena nie odstrasza.

, Lublin

Zawsze jeździłem samochodami z silnikiem diesla. Jeżeli coś się działo z układem zapłonowym lub wtryskowym w tych samochodach, zakładałem albo używane części albo nowe z firmy Lucas Diesel, ponieważ wiem że są najwyższej jakości i nie było z nimi żadnych problemów.

, Rzeszów

Lucas Diesel to najczęściej stosowane zamienniki do silników diesla w moim warsztacie. Zarówno świece żarowe jak i elementy układu paliwowego z tej firmy są bardzo dobrej jakości i wiem że wytrzymują zdecydowanie więcej niż inne.

, Suwałki