Części samochodowe LRT

Kategorie

Auto części zamienne LRT

Części samochodowe LRT

LRT jest niemiecką marką, pod której logiem firma LRT Automotive GmbH produkuje i sprzedaje części zamienne przeznaczone do układów wydechowych. Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i początkowo zajmowało się tylko i wyłącznie dystrybucją części innych, głównie amerykańskich producentów. Już rok później w Walldorf w Niemczech powstał zakład, który zajął się produkcją nowoczesnych katalizatorów, które później trafiają na rynek części zamiennych.

W ofercie części zamiennych LRT znajdziemy szeroki wybór produktów wchodzących w skład układów wydechowych montowanych w nowoczesnych samochodach dostawczych i użytkowych. Klienci mogą wybierać różne katalizatory, rurowe oraz odlewane kolektory wylotowe, a także wiele elementów dodatkowych, takich jak przewody i dysze, mocowania, czujniki Lambda i wiele więcej. Producent oferuje również najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak filtry cząstek stałych DPF oraz FAP.

Doskonała jakość, konkurencyjne ceny, trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że kierowcy coraz chętniej decydują się na części od LRT. Firma stale pracuje nad poprawą wykorzystywanych podczas produkcji technologii co pozwala na osiąganie jakości zbliżonej do części oryginalnych.

Opinie o częściach LRT

LRT nie jest może zbyt popularną na naszym rynku marką części samochodowych, ale z pewnością jest warta zainteresowania. Ich oferta jest bardzo rozbudowana, pełna doskonałej jakości, solidnych części zamiennych.

Rafał, Poznań

12-06-2019

Jeszcze całkiem niedawno nie znałem marki LRT, ta nazwa była mi całkowicie obca. Cieszę się jednak, że udało mi się poznać ich ofertę, bo części przez nich dostarczane sprawdzają się doskonale, nawet w trudnych warunkach.

Łukasz, Warszawa

23-07-2019

Cenię tego typu marki, ponieważ starają się dostarczać solidne części w niskich cenach. Często klienci wiele zyskują na korzystaniu z usług takich nieco mniej popularnych na rynku firm. Ja polecam serdecznie!

Zbigniew, Ropczyce

12-09-2019

Super części dla tych, których nie stać na najwyższą półkę cenową, ale mimo wszystko nie chcą oszczędzać za bardzo na jakości. Myślę, że oferta LRT jest warta uwagi niezależnie od tego jakiej marki samochód posiadamy.

Daniel, Płock

17-09-2019