Części samochodowe LPR

Auto części zamienne LPR

Części samochodowe LPR

Firma LPR Brakes powstała w 1952 roku we Włoszech. W pierwszych latach swojej obecności na rynku LPR był niewielkim zakładem specjalizującym się w produkcji hydraulicznych komponentów układów hamulcowych na potrzeby wyposażenia oryginalnego. Niespełna dwadzieścia lat później warsztat ten przerodził się w światowej sławy producenta producenta tworzącego części samochodowe LPR, w tym przede wszystkim części układu hamulcowego, materiały cierne oraz elementy układów napędowych. Elementy te znalazły zastosowanie w samochodach europejskich, amerykański i azjatyckich marek.

W 1977 roku firma zmieniła siedzibę i za sprawą wzrostu gospodarczego oraz postępu technicznego rozwinęła skrzydła, stając na szczycie jakości i innowacyjności. Jakość produktów LPR potwierdzają liczne międzynarodowe certyfikaty. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdziemy części zamienne, elementy układ hamulcowego, hamulce bębnowe, cylinderki hamulcowe, pompy hamulcowe, hamulce tarczowe, szczęki hamulcowe, układy napędowe, klocki i tarcze hamulcowe.

Opinie o częściach LPR

Bardzo często korzystam z części LPR. Zarówno elementy układu rozrządu czy hamulcowego, wiem że będą pasować i wytrzymają naprawdę długo. Bardzo często polecam je także swoim znajomym.

Tomasz, Warszawa

16-01-2016

Mój mechanik założył mi tarcze i klocki hamulcowe z firmy LPR. Jestem z nich bardzo zadowolony, ponieważ nic nie piszczy, nie brudzi felg i znacząco poprawiła się siła hamowania.

Łukasz, Gdańsk

15-02-2016

Mam pełne zaufanie do części LPR, bardzo spora ilość wyjeżdżających z mojego warsztatu samochodów, ma zamontowane napisane i rolki rozrządu właśnie z tej firmy.

Janusz, Nowy Sącz

23-02-2016

Bardzo dużo dobrego słyszałem o częściach LPR, aż do momentu gdy sam z nich skorzystałem. Popieram pozytywne opinie o tym producencie części zamiennych, ponieważ jakość wykonania za taką cenę jest bardzo dobra.

Jan, Zielona Góra

13-03-2016

Katalog części LPR online

Katalog online: https://www.lpr.it/catalogo.php?&lang=en