Części samochodowe KWP

Kategorie

Auto części zamienne KWP

KW Parts to europejski dystrybutor części zamiennych oraz akcesoriów do pojazdów amerykańskich. Firma działa na rynku od 1975 roku i stale rozwija swoją ofertę dodając do niej części dla kolejnych modeli popularnych, amerykańskich samochodów. Dzięki doskonałej organizacji, znakomitej obsłudze klienta oraz szerokiej gamie oferowanych podzespołów, firma KW Parts jest obecnie największym w Europie dostawcą części i akcesoriów.

Firma jest oficjalnym partnerem General Motors NAV, co oznacza, że została ona wyznaczona do zaopatrywania serwisów, sklepów oraz klientów indywidualnych na terenie Europy. Jest również największą w Europie hurtownią części zamiennych do amerykańskich części samochodowych, działa w 37 krajach, dostarczając potrzebne części do magazynów w Sztokholmie i Frankfurcie. Szybki rozwój oraz liczne sukcesy możliwe są dzięki wysoce zmotywowanym i dobrze wykształconym pracownikom, rozbudowanej sieci partnerskiej, kompletnemu i zaktualizowanemu asortymentowi części, zaawansowanej platformie technicznej oraz zaangażowaniu w rozwój oferty oraz stałej poprawy jakości świadczonych usług.

W ofercie firmy znajdziemy szeroki wybór części do samochodów popularnych, amerykańskich producentów. Do najpopularniejszych produktów dostępnych w ofercie można zaliczyć m.in. paski napędowe, elementy układu chłodzenia, a także silnika.

Opinie o częściach KWP

Super części. Wiem, że marka to dystrybutor różnych podzespołów do wielu modeli, głównie amerykańskich samochodów, ale osobiście często korzystam z ich zamienników i gorąco je polecam wszystkim!

Grzegorz, Wrocław

13-05-2019

Doskonała jakość w całkiem przyzwoitych cenach. Do części z tym logiem można mieć pełne zaufanie, właśnie takiego jestem zdania. Posiadam auto, do którego znalezienie podzespołów bywa wyzwaniem, a oni mają wszystko co potrzebne.

Marcin, Gorzów

27-06-2019

Każdy posiadacz samochodu jakiejkolwiek z amerykańskich marek z pewnością zna tego dystrybutora części. Oferują naprawdę solidne części do wielu samochodów i myślę, że można na nich polegać.

Czesław, Słupsk

19-07-2019

Mam już kolejne typowo amerykańskiego auto i gdyby nie KW Parts to szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jego serwisowania. Na naszym rynku ciężko czasem dostać części do innych pojazdów niż europejskie czy japońskie.

Hubert, Lasek

04-09-2019