Części samochodowe KW

Kategorie

Auto części zamienne KW

Części samochodowe KW

KW to jedna z marek, pod którą sprzedawane są produkty firmy Facet. Przedsiębiorstwo to posiada bogatą historię, która rozpoczęła się już w 1946 roku. Początkowo firma działała w branży telefonicznej, aby z czasem rozpocząć produkcję części samochodowych. Pod koniec lat 60. XX wieku była to już główna gałąź działalności przedsiębiorstwa. Obecnie części KW to przede wszystkim rozmaite czujniki samochodowe. Czujniki ciśnienia oleju, czujniki paliwa czy skrzyni biegów to podstawa oferty. Jednak części Facet, a tym samym części KW, to również elementy układu zapłonowego. Szczególnie doceniane są cewki zapłonowe i przewody zapłonowe od tego producenta. Ostatnimi czasy firma wprowadza do swojej oferty coraz więcej zaworów EGR oraz innych części układu wydechowego.

Marka KW jest dzisiaj dobrze znana w wielu krajach na całym świecie. Facet to przedsiębiorstwo włoskie i właśnie we Włoszech znajduje się jego główna siedziba. Części samochodowe KW w głównej mierze są dystrybuowane na terenie Włoch oraz innych krajów Europy Zachodniej i Europy Środkowej. Jednak zakres działania przedsiębiorstwa jest o wiele szerszy. Produkty marki KW oraz innych marek należących do firmy Facet, docierają do ponad 100 krajów na całym świecie. Centra dystrybucyjne należące do Facet znajdują się nie tylko we Włoszech, ale również m.in. w Afryce i Ameryce.

Opinie o częściach KW

KW to marka, która już wiele lat temu zyskała moje uznanie. Czujniki KW są bowiem niezawodne w każdej sytuacji. Teraz firma rozwija również ofertę części układu zapłonowego, co niezwykle mnie cieszy.

Daniel, Płock

07-07-2020

Producent części samochodowych Facet, oferujący auto części pod marką KW, to zaufany partner motoryzacyjny. Części KW wyróżnia wysoka jakość wykonania, efektywność i trafność działania, a także duża trwałość.

Mateusz, Inowrocław

10-08-2020

Korzystam, z czujników KW od lat i jak dotąd jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Moim zdaniem są to jedne z najlepszych czujników samochodowych dostępnych na rynku. Polecam każdemu, kto chce jeździć bezpiecznie.

Karol, Olsztyn

27-10-2020

KW jest marką części samochodowych, która zasługuje na docenienie. Produkty zawsze są zgodne z opisem i odpowiadają zapewnieniom producenta w kwestii najwyższej jakości wykonania. Bardzo solidna, dobra firma.

Mieczysław, Warszawa

05-11-2020