Części samochodowe KNECHT

Kategorie

Auto części zamienne Knecht

Części samochodowe KNECHT

Produkty marki Knecht od wielu dziesięcioleci należą do rodziny marek firmy Mahle. Początki działalności firmy sięgają lat 20 ubiegłego wieku, kiedy dwaj bracia założyli niewielkie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją tłoków silnikowych. Ich wyroby błyskawicznie podbiły rynek motoryzacyjny, co pozwoliło im w kolejnych latach na rozwój swojej oferty o czołowy dziś produkt firmy – filtry samochodowe.

Części Knecht od lat cieszą się stale rosnącym zaufaniem ze strony klientów i z coraz większą siłą podbijają rynek motoryzacyjny. Z powodzeniem wykorzystywane są jako elementy pierwszego wyposażenia wielu marek amerykańskich, azjatyckich i europejskich aut.

Marka Knecht specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości filtrów samochodowych. Części samochodowe Knecht produkowane są na całym świecie, w aż 100 fabrykach w Europie, Ameryce i Azji. Produkty Knecht charakteryzuje precyzja wykonania, wysoka jakość materiałów, odporność oraz innowacyjność. Wśród części firmy Knecht znajdziemy m.in.: filtry powietrza, filtry oleju, filtry paliwa oraz filtry kabinowe.

Opinie o częściach KNECHT

Polecam filtry z firmy Knecht, gdyż są to według mnie najlepsze filtry dostępne na rynku. Nigdy się na nich nie zawiodłem i w każdym moim samochodzie prosiłem mechanika o założenie tych filtrów.

Ryszard, Lublin

16-01-2016

Wymieniają filtry w samochodach moich klientów, bardzo często polecam części Knecht. Nigdy nie miałem z nimi problemów, ani żadnych przykrych niespodzianek podczas normalnej eksploatacji samochodów klientów.

Grzegorz, Nowy Sącz

23-01-2016

Filtry Knecht są dla mnie odpowiednimi zamiennikami jakie stosuje w swoim samochodzie. Bardzo dobre wykonanie oraz przystępna cena to główne plusy tych części.

Piotr, Skierniewice

13-02-2016

Bardzo rzadko wybieram filtry innej firmy niż Knecht. Przekonałem się do nich już parę lat temu i do tej pozy zakładam je do każdego mojego auta i polecam swoim znajomym aby robili tak samo.

Marcin, Żywiec

01-03-2016