Części samochodowe K&N Filters

Auto części zamienne K&N Filters

Części samochodowe K&N Filters

Firma K&N Filters utworzona została w 1969 roku w USA, w stanie Kalifornia przez Kena Johnsona i Norm MacDonald. Jest wiodącym producentem i wynalazcą sportowych filtrów samochodowych i motocyklowych, wytwarzanych z wykorzystaniem gazy bawełnianej. Na przestrzeni lat firma rosła i wprowadzała na rynek nowe produkty, stając się liderem w swojej branży. 

Wśród produktów K&N Filters znajdziemy ponad 3500 produktów przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli oraz pojazdów przemysłowych. W ofercie firmy znajdziemy części samochodowe K&N wysokiej jakości takie, jak np.:

  • filtry stożkowe
  • filtry panelowe
  • filtry oleju
  • filtry ODM
  • układy dolotowe
  • preparaty do konserwacji 

Części firmy K&N, w tym najwyższej jakość filtry K&N wielokrotnego użytku to gwarancja doskonałej jakości i trwałości produktu. Filtry te najchętniej wykorzystywane są przez zawodników i ekipy wyścigowe. Montaż filtrów K&N pozwala zwiększyć ilość zasysanego powietrza, zatrzymując jednocześnie najdrobniejsze zanieczyszczenia. Filtry K&N umożliwią zwiększenie osiągów Twojego auta, a w konsekwencji zmniejszą koszty jego eksploatacji. Zaufaj profesjonalistom i dołącz do milionów zadowolonych kierowców na całym świecie. Wybierz części K&N Filters!

Opinie o częściach K&N Filters

Bardzo często zdarza mi się korzystać z filtrów K&N. Wybieram je dlatego, że są w bardzo przystępnej cenie, wiem że będą pasować do mojego auta i że są sprawdzone w trudnych warunkach. Dlatego właśnie mam do nich pełne zaufanie.

Tomasz, Kraków

23-01-2016

Szukałem dobrego filtra powietrza do swojego samochodu, najlepiej takiego który przepuszcza więcej powietrza niż wszystkie inne. Sprzedawca w sklepie polecił mi filtry K&N, ponieważ są one montowane w sportowych samochodach.

Krzysiek, Mielec

13-02-2016

Stosuję filtry K&N dlatego, że są według mnie najlepsze i najbardziej odpowiadają moim oczekiwaniom. Dzięki dobrej przepustowości powietrza i przystępnej cenie przekonałem się całkowicie do tych filtrów.

Łukasz, Szczecin

27-02-2016

Od paru lat startuje w amatorskich rajdach samochodowych i potrzebowałem odpowiedniego filtra powietrza do mojego samochodu. Koledzy z większym doświadczeniem polecili mi filtr K&N, ponieważ jest stworzony do sportu.

Irek, Olsztyn

09-03-2016