Części samochodowe KM Germany

Kategorie

Auto części zamienne KM Germany

Części samochodowe KM Germany

KM Germany to firma motoryzacyjna powstała w 1988 roku. Jak na rynek motoryzacyjny jest to przedsiębiorstwo stosunkowo młode. Niemniej jednak zdążyło ono zdobyć już uznanie, i to nie tylko na rodzimym rynku. Firma KM Germany, jak nietrudno się domyślić, pochodzi z Niemiec. Do dzisiaj to właśnie w tym kraju znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa, jednak jego zasięg działania jest o wiele większy. Części samochodowe KM Germany to przede wszystkim komplety sprzęgieł oraz pojedyncze elementy układu sprzęgła. Firma oferuje ponad 200 kompletów sprzęgieł dla samochodów osobowych, transportowych, VANów, ciężarówek i pojazdów użytkowych. Wysoko cenione są również koła dwumasowe KM Germany. Firma produkuje części samochodowe przeznaczone głównie dla samochodów produkcji europejskiej, w mniejszym stopniu dla pojazdów azjatyckich.

Dzisiaj KM Germany to ważny gracz na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Sukces z pewnością ułatwiło skupienie się na konkretnej kategorii produktowej. Za sprawą wysokiej specjalizacji, sprowadzającej się do sprzęgła i jego osprzętu, przedsiębiorstwo może całą uwagę poświęcać doskonaleniu tych właśnie produktów. Dzisiaj sprzęgła KM Germany są dostępne w ponad 100 krajach. Firma posiada niemal 5000 referencji, a oferta jest stale rozbudowywana.

Opinie o częściach KM Germany

KM Germany to kolejny dowód doskonałej jakości niemieckich części samochodowych. Już niejednokrotnie miałem przyjemność korzystać z produktów tej marki i to nigdy nie było rozczarowanie. Polecam każdemu ten wybór.

Marek, Białystok

16-05-2020

Niewątpliwie jedna z najlepszych marek, jeśli chodzi o sprzęgła. W zasadzie pod względem jakości wykonania nie można powiedzieć złego słowa na temat sprzęgieł KW Germany. Spisują się znakomicie przez długie lata.

Stefan, Warszawa

18-08-2020

Firma KM Germany to sprawdzony producent części samochodowych. Koła dwumasowe KM Germany to absolutnie klasa światowa, podobnie jak sprzęgła tej marki. Aż szkoda, że firma nie produkuje podzespołów z innych kategorii.

Michał, Poznań

06-11-2020

Gorąco polecam wybór części samochodowych KM Germany. Doskonała jakość wykończenia podzespołów sprawia, że działają doskonale i nie ulegają przedwczesnemu zużyciu. Niewątpliwie KM Germany to firma godna zaufania.

Janusz, Jelenia Góra

15-11-2020