Części samochodowe KILEN

Auto części zamienne Kilen

Części samochodowe KILEN

Kilen jest największym producentem sprężyn i innych komponentów motoryzacyjnych na rynku. Oferta tej firmy jest skierowana nie tylko dla ciężkich aut dostawczych, ale także dla lekkich samochodów. 

Ponad 150 lat doświadczenia firmy Kilen pozwoliło na dopracowanie do doskonałości technologii działania produktów oraz do uzyskania bardzo wysokiej jakości części firmy Kilen. Dzięki stale rozwijającej się technologii i zdobywaniu nowej, eksperckiej wiedzy, firma Kilen poszerza swój asortyment. 

Podstawowe części samochodowe Kilen, produkowane przez tą firmę, to sprężyny śrubowe, niemniej jednak w ofercie można znaleźć również takie produkty jak sprężyny gazowe, resory piórowe oraz sprężyny sportowe.  Dzięki świetnej jakości i precyzji wykonania części Kilen zostały docenione przez światowe marki motoryzacyjne. 

Wszystkie produkty firmy produkowane są w Szwecji. Precyzja i jakość firmy Kilen obiegła cały świat. Dzięki wielu punktom dystrybucji zlokalizowanych między innymi w Szwecji, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Rosji dostawa produktów Kilen jest szybka i profesjonalna. 

Gwarancją najwyższej jakości i najlepszego serwisu mogą być przyznane certyfikaty:

  • ISO / TS16949: 2009, ISO 9001: 2008 i ISO 14001: 2004
  • certyfikat zgodności GOST-R
  • ISO / TS16949: 2009