Części samochodowe KAWE

Kategorie

Auto części zamienne Kawe

Części samochodowe KAWE

Firma KAWE funkcjonuje od 1970 roku i z niewielkiej, rodzinnej firmy produkującej części do różnych pojazdów przekształciła się w sporej wielkości, międzynarodową firmę produkującą doskonałej jakości podzespoły do wielu modeli samochodów. W ofercie KAWE znajdziemy części do samochodów osobowych, w tym konstrukcji sportowych i wyczynowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn rolniczych.

Wieloletnie doświadczenie w branży, przywiązanie do jakości, chęć dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców sprawiło, że marka części zamiennych KAWE jest już znana praktycznie na całym świecie. Wśród oferowanych produktów znajdziemy części oraz podzespoły, takie jak czujniki, elementy układu kierowniczego, hamulcowego, a także zawieszenia i sprzęgła. Staranna kontrola jakości sprawia, że każda część opuszczająca zakład produkcyjny zapewni kierowcy doskonałą wytrzymałość i niezawodność.

Opinie o częściach Kawe

Mało popularna na naszym rynku firma, która z pewnością zaskoczy niejednego jakością swoich produktów oraz usług. Osobiście ich sprawdziłem wiele razy i jestem bardzo zadowolony!

Jerzy, Wrocław

10-01-2019

Mój znajomy mechanik bardzo poleca ich części. Początkowo ciężko mi było przekonać się do obcej marki, ale teraz już wiem że było warto. Oferują znakomite części w świetnych cenach.

Julian, Opole

12-02-2019

Sprawdzona, solidna i bardzo dobra firma, która oferuje szeroki wybór znakomitych części. Polecam je zarówno jako kierowca, jak i mechanik. Części od KAWE jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

Kajetan, Gdańsk

22-04-2019

Jeśli komuś zależy na solidnych, wytrzymałych i profesjonalnych częściach do swojego samochodu to śmiało powinien sprawdzić ofertę tej marki. Gorąco polecam!

Konrad, Lesko

02-07-2019