Części samochodowe JURATEK

Auto części zamienne Juratek

Części samochodowe JURATEK

Juratek to producent części samochodowych, który pojawił się na rynku w 1995 roku. Przedsiębiorstwo posiada swoją główną siedzibę w Wielkiej Brytanii, gdzie powstało. Jednak zakres działania firmy jest dzisiaj zdecydowanie szerszy. Części samochodowe Juratek są dystrybuowane do wielu krajów europejskich i nie tylko. Firma specjalizuje się w produkcji części układu hamulcowego dla samochodów ciężarowych. Klocki hamulcowe i tarcze hamulcowe Juratek do pojazdów ciężarowych są wysoko cenione przez fachowców i użytkowników. Oferta w zakresie części Juratek do pojazdów ciężarowych jest najbogatsza, obejmuje również elementy zawieszenia i układu kierowniczego. Niemniej producent oferuje również części zamienne do samochodów osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych. W tych kategoriach dostępne są przede wszystkim hamulce Juratek, jednak z każdym rokiem przybywa także referencji części układu zawieszenia i kierowniczego.

Juratek to marka dobrze rozpoznawalna w środowiskach miłośników pojazdów ciężarowych. Od lat firma jest sponsorem zespołów biorących udział w wyścigach ciężarówek. Rozpędzające się nawet do 150 km/h ciężarówki wymagają najwyższej sprawności hamulców. Zastosowanie w tych pojazdach modeli opracowanych przez Juratek dowodzi wysokiej jakości części od tego producenta.

Opinie o częściach Juratek

Juratek to jeden z najlepszych producentów hamulców do samochodów ciężarowych. Firmę cechuje solidność, gwarantująca dopracowanie każdego szczegółu klocków, tarcz czy bębnów. Polecam każdemu części Juratek.

Piotr, Żywiec

15-04-2020

Z firmą Juratek miałem do czynienia już kilkukrotnie. Wysoko cenię ich hamulce, jednak części zawieszenia również zasługują na docenienie. Na plus przemawia także profesjonalizm firmy, która szanuje każdego klienta.

Henryk, Biała Podlaska

23-08-2020

Dobra jakość w całkiem przystępnej cenie – tak scharakteryzowałbym części samochodowe Juratek. Niewątpliwie są to prawdziwi specjaliści w produkcji efektywnych hamulców samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych.

Kamil, Wieliczka

24-08-2020

Godna zaufania firma, która dba o bezpieczeństwo klientów. Z hamulcami Juratek można spokojnie wybierać się w najdalsze trasy i rozwijać duże prędkości. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, nawet przy największym obciążeniu.

Paweł, Warszawa

08-11-2020