Części samochodowe JC PREMIUM

Kategorie

Auto części zamienne JC Premium

Części samochodowe JC PREMIUM

JC PREMIUM to marka należąca do polskiego dystrybutora części samochodowych Intel Cars S.A. Marka oferuje klientom szeroki wybór części zamiennych do pojazdów koreańskich oraz japońskich. Głównie oferowane są filtry paliwa, oleju, powietrza oraz kabinowe. Dodatkowo sprzedawane są również części wchodzące w skład układu hamulcowego, napędowego, silnika oraz rozrządu.

Marka JC PREMIUM oferuje swoje produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu zdobywa coraz szersze grono zadowolonych klientów. Każdy z produktów wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i zapewnia ogromną skuteczność oraz jakość. Rozbudowana sieć dystrybucyjna sprawia, że części zamienne JC PREMIUM bardzo często trafiają na półki sklepów z częściami do samochodów. Misja marki realizowana jest od wielu lat, co doprowadziło do osiągnięcia znacznych sukcesów w branży.

Opinie o częściach JC Premium

Polska marka i to taka, z której można być szczerze dumnym. Mają bardzo dobrą ofertę części do wielu modeli samochodów, a to wszystko dostępne praktycznie od ręki. Polecam!

Emil, Kazimierz Dolny

12-10-2018

Bardzo cenię tą markę i mam do niej spory sentyment. Fajnie, że polska firma może osiągać takie sukcesy w tak wymagającej branży jak części samochodowe. Są solidni i można na nich polegać!

Bartek, Koło

19-11-2018

Jak dla mnie jedna z najlepszych firm w branży. Od dawna mój warsztat z nimi współpracuje i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają świetne podejście do klienta i szczerze polecam!

Cezary, Tomaszów Lubelski

05-01-2019

JC PREMIUM znam od niedawna, ale przetestowałem już wiele kupionych od nich części i jestem z nich bardzo zadowolony. Wszystko działa jak należy, a ceny są bardzo konkurencyjne. Polecam!

Darek, Zamość

16-02-2019