Części samochodowe JAPKO

Kategorie

Auto części zamienne Japko

Części samochodowe JAPKO

Japko to włoska marka części zamiennych o zasięgu globalnym. Części samochodowe JAPKO pojawiły się na rynku już w 1989 roku. Przez ponad 30 lat działalności firma znacząco poszerzyła ofertę. Dzisiaj obejmuje ona 4 główne linie produktowe. Pierwsza z nich to linia mechaniczna. W tej kategorii, w katalogu auto części JAPKO, znaleźć można m.in. elementy układu napędowego, sprzęgła czy hamulce. Druga grupa to części zawieszenia JAPKO. Dystrybutor posiada w ofercie między innymi takie elementy, jak: amortyzatory, sprężyny zawieszenia, osłony i odboje, oraz kompletne zawieszenia pneumatyczne. Trzecia grupa to części poddawane precyzyjnej obróbce. Zalicza się do nich części silnika, w tym cylindry i tłoki. Części JAPKO to również elementy zaliczane do układu elektrycznego, a wśród nich alternatory oraz liczne czujniki.

Marka JAPKO należy do międzynarodowej korporacji JapanParts. Części samochodowe JAPKO to podzespoły dedykowane pojazdom azjatyckim. Oferta jest bardzo bogata. Odpowiada na potrzeby posiadaczy samochodów japońskich i koreańskich, ale również chińskich czy indyjskich. Od początku swego istnienia przedsiębiorstwo JapanParts stawia na wysoką jakość produktów. Dlatego też dostawcy części samochodowych JAPKO są dobierani bardzo starannie. Każdy podzespół dołączany do oferty jest wcześniej poddawany testom jakości.

Opinie o częściach Japko

JAPKO to jak dla mnie jeden z najlepszych dostawców japońskich części samochodowych. Doceniam szczególnie duży wybór części, ale także ich wysoką jakość, której trudno cokolwiek zarzucić. Szczerze polecam części samochodowe JAPKO.

Kamil, Węgierska Górka

12-08-2020

Firma JAPKO oferuje wysokiej jakości części zamienne. Korzystałem z ich usług już niejednokrotnie i nigdy się nie rozczarowałem. Części są zawsze dobrze zapakowane i zabezpieczone. Widać również, że są bardzo starannie wykonane.

Szczepan, Wrocław

20-10-2020

Niezawodność to słowo, które najlepiej opisuje markę JAPKO. Korzystam z części tej marki, jak również innych marek koncernu JapanParts. Jak dla mnie to najlepsi specjaliści od japońskich samochodów. Oferują części dostosowane do potrzeb tych pojazdów.

Andrzej, Brzeszcze

18-11-2020

Marka JAPKO to sprawdzone części samochodowe. Producent nie oszczędza na jakości podzespołów. Wystarczy jedno spojrzenie na dowolny produkt tej marki, aby zauważyć, że został wykonany w najnowszej technologii, z olbrzymią starannością.

Daniel, Białystok

12-12-2020