Części samochodowe JANMOR

Auto części zamienne Janmor

Części samochodowe JANMOR

Janmor Sp. z o.o. to światowej klasy producent i dostawca systemów zapłonowych przeznaczonych na rynek motoryzacyjny. Firma powstała w 1987 roku i od tego czasu dąży do dostosowania się do wymagań i zaspokojenia potrzeb klientów. Jako wiodący producent przewodów zapłonowych w Polsce systematycznie powiększa swoją ofertę. Ugruntowana pozycja na rynku oraz uzyskanie pozytywnych wyników ekonomicznych sprawia, że jest liderem w swojej branży, a części firmy Janmor cieszą się od lat sporym popytem na światowym rynku motoryzacyjnym i nie tylko.

Podstawowym obszarem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż kabli zapłonowych. Produkowane części samochodowe Janmor, w tym przede wszystkim przewody zapłonowe Janmor oferowane są w dwóch liniach produkcyjnych, ProLine – przewody w izolacjach i osłonach silikonowych oraz EcoLine - przewody w izolacjach i osłonach EPDM. Uzupełnieniem oferty są cewki zapłonowe pojedyncze i zespolone. Cewki marki Janmor wykorzystywane są na pierwszy montaż przez światowej sławy producentów samochodów.

Do produkcji części Janmor wykorzystywane są surowce znanych producentów. Wszystkie komponenty przechodzą drobiazgowe testy jakości i bezpieczeństwa oraz zgodne są z normami ISO 9001:2008 (certyfikat systemu zarządzania jakością). Firma w okresie swojej działalności uzyskała wiele wyróżnień i certyfikatów, świadczących o jej jakości i zaangażowaniu.

Opinie o częściach JANMOR

Często miałem problemy z kablami zapłonowymi, aż do czasu kiedy założyłem te z firmy Janmor. Problemy zniknęły, samochód stał się żwawszy na drodze, dlatego polecam każdemu.

Janusz, Biłgoraj

06-01-2016

W zimie często miałem problemy z kablami zapłonowymi, bo albo zamokły albo zamarzły. Sprzedawca w sklepie polecił mi kable firmy Janmor, czyli Nasze Polskie. Już trzecią zimę przeżyły i nic się z nimi nie stało.

Wojciech, Grudziądz

13-01-2016

Remontując stary samochód szukałem części, które mogą pasować, szczególnie że oryginalnych nie da się już nigdzie kupić. Szukając kabli zapłonowych wraz ze sprzedawcą w sklepie próbowaliśmy wiele zestawów i dopiero te z firmy Janmor pasowały.

Romek, Rzeszów

27-01-2016

Wśród moich klientów są także osoby z samochodami ze starszych roczników, gdzie bardzo często przyczyną braku mocy lub złej pracy silnika są wadliwe kable zapłonowe. Najczęściej w takich przypadkach proponuję założenie Polskich kabli firmy Janmor.

Sławomir, Piaseczno

05-02-2016

Katalog części Janmor online

Katalog online: https://www.janmor.pl/katalog-samochody