Części samochodowe IPD

Kategorie

Auto części zamienne IPD

Części samochodowe IPD

IPD od 20 lat wchodzi w skład grupy HEPU&IPD. Przedsiębiorstwo prężnie działa na rynku części zamiennych. Doświadczenie bezpośrednio przekłada się na wiedzę, kompleksowość działań, jakość produktów, niezawodność dostaw oraz oparte na partnerstwie relacje z klientami. To wszystko sprawia, że firma oprócz niemieckiej precyzji oraz niezawodności gwarantuje możliwie najskuteczniejszą obsługę klienta na każdym etapie współpracy.

IPD oferuje rozbudowaną gamę zestawów łożysk kół, napinaczy, rolek, zestawów z paskiem rozrządu, kół pasowych, przegubów elastycznych wału, zestawów przegubów, a także półosi napędowych, osłon przegubów napędowych i osłon przekładni kierowniczych oraz wiele innych atrakcyjnych i doskonałej jakości produktów. Części zamienne IPD produkowane są w warunkach, gdzie duża waga przywiązywana do testowania nowoczesnych rozwiązań sprawia, że firma jest znana i ceniona w branży.

Opinie o częściach IPD

Mimo, że jestem mechanikiem to szczerze mówiąc do niedawna nie słyszałem o tej marce. Jednak bardzo szybko się do niej przekonałem ze względu na jakość oferowanych podzespołów. Polecam!

Kacper, Jasło

11-12-2018

IPD to dla mnie bardzo zaufana marka, jeśli chodzi o części samochodowe. Mają bardzo rozbudowaną ofertę i dostarczają części świetnej jakości. Serdecznie polecam!

Jakub, Nowy Targ

07-02-2019

Dobre ceny, dobra jakość. Czego chcieć więcej? Wydaje mi się, że IPD oferuje wszystko czego można oczekiwać od tej półki cenowej. Serdecznie polecam!

Darek, Sopot

17-04-2019

Mój mechanik polecił mi produkty od IPD. Szczerze mówiąc wcześniej o nich nie słyszałem i jestem bardzo zadowolony, że mogłem poznać ich części nieco lepiej. Jestem bardzo zadowolony z zakupów!

Irek, Łomża

05-07-2019