Części samochodowe IJS GROUP

Auto części zamienne IJS Group

Części samochodowe IJS GROUP

IJS Group to firma z wieloletnią historią. Początki przedsiębiorstwa sięgają 1945 roku. Od początku istnienia firmy części IJS Group wytwarzane są w Hiszpanii. Tam też znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa z krajowym kapitałem. Auto części IJS Group to rozmaite elementy należące do kilku grup produktowych. Niemniej jednak producent wyraźnie specjalizuje się w produkcji kół pasowych alternatora i wału korbowego. Koła pasowe IJS Group to części najwyższej jakości, tworzone na bazie myśli technologicznej udoskonalanej od ponad 70 lat. Firma produkuje również inne koła pasowe, między innymi do napędzania pomp samochodowych. Koła zębate, koła prowadzące czołowe, łańcuchy rozrządu oraz wałki rozrządu to kolejne pozycje w katalogu producenta. Części IJS Group to również piasty i łożyska kół.

IJS Group to firma, która stale się rozwija, wciąż uzupełniając swoją ofertę o kolejne pozycje. Już dzisiaj oferta producenta zaspokaja potrzeby niemal całego europejskiego parku samochodowego. Obecnie przedsiębiorstwo produkuje ponad milion części samochodowych rocznie, a liczba ta z roku na rok rośnie. Choć IJS Group to firma hiszpańska, jej działalność wykracza poza granice kraju. Około 80% produkowanych części samochodowych IJS Group przeznaczonych jest na eksport. Produkty marki IJS to zarówno części oryginalne, jak i zamienne.

Opinie o częściach IJS Group

Bardzo dobry producent części samochodowych. Firmie IJS Group zaufałem już kilkanaście lat temu i od tego czasu regularnie kupuje je części. Przede wszystkim doceniam jakość kół pasowych od tego producenta.

Tomasz, Elbląg

23-09-2020

Niezwykle długi przebieg to cecha wyróżniająca części samochodowe IJS Group. Wydaje się, że trudno dzisiaj o lepsze koła pasowe. Jakość wykonania jest tu najwyższa, co gwarantuje ogromną wytrzymałość koła, po którym pas porusza się bardzo płynnie.

Matusz, Piaseczno

30-10-2020

Wysoka jakość w przystępnej cenie – czego chcieć więcej? Części IJS Group to zdecydowanie oferta warta rozważenia. W produktach tej marki widać rękę najlepszych konstruktorów. Części są zawsze w pełni sprawne i niezawodne.

Mochał, Warszawa

15-11-2020

IJS Group to jak dla mnie jedna z najlepszych hiszpańskich firm działających w branży motoryzacyjnej. Być może jest to nawet jeden z liderów europejskich, jeśli weźmiemy pod uwagę, że świetne części tej marki są dostępne stosunkowo tanio.

Krzysiek, Radom

27-11-2020