Części samochodowe HOFFER

Kategorie

Auto części zamienne Hoffer

Części samochodowe HOFFER

HOFFER to marka, która powstała pod koniec lat 90 XX wieku i jest częścią firmy MEAT. Istnieje ona od 1945 roku, a na początku lat 50 ubiegłego wieku rozpoczęła produkcję części zamiennych do gaźników. Obecnie, marka HOFFER oferuje swoim klientom szeroki wybór części zamiennych przeznaczonych do układu tworzenia mieszanki paliwowej. Od 2010 roku firma posiada również w swojej ofercie zawory EGR, które cenione są wśród klientów za najwyższą jakość oraz precyzję wykonania. HOFFER stale nawiązuje nowe kontakty biznesowe, w tym dostarcza części przeznaczone na tzw. pierwszy montaż, czyli OEM.

Części samochodowe HOFFER charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz wytrzymałością podczas użytkowania nawet w najtrudniejszych drogowych warunkach. Oprócz elementów i części układu paliwowego oraz wtryskowego, w ofercie firmy znajdziemy m.in. filtry, czujniki, paski napędowe, pompy płynu hamulcowego, do wspomagania kierownicy, oleju, płynu do spryskiwaczy, a także poszczególne fragmenty układu wydechowego czy zawieszenia.

Wieloletnie doświadczenie w branży, ogromne przywiązanie do jakości, dbałość o szczegóły, a także profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiły, że firma stale zyskuje nowych, zadowolonych kontrahentów. Każda ze sprzedawanych części projektowana jest i produkowana z uwzględnieniem wszelkich norm, dzięki czemu posiadają one certyfikaty ISO 9001.

Opinie o częściach Hoffer

Serdecznie polecam produkty tej marki. Mają spory wybór części i każda z nich jest bardzo dobrej jakości. Miałem kontakt z wieloma markami części samochodowych i markę HOFFER mogę polecić w 100%!

Rafał, Sanok

16-05-2019

Jeśli ktoś szuka dobrej jakości części samochodowych to gorąco polecam produkty od HOFFER. Mają świetny wybór, dobre ceny, a same części są bardzo solidne jak na zamienniki. Myślę, że to marka godna polecenia!

Dominik, Leszno

18-07-2019

Jestem mechanikiem i mam często kontakt z różnymi częściami samochodowymi. Od pewnego czasu stosujemy wiele zamienników od marki HOFFER i szczerze mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam!

Michał, Lubin

17-08-2019

Jeżdżę od paru miesięcy na zawieszeniu regenerowanym w oparciu o części zamienne od HOFFER. Nie znałem wcześniej produktów tej marki, ale teraz jestem już całkowicie do niej przekonany i bardzo zadowolony z jakości!

Damian, Pionki

21-09-2019