Części samochodowe HIDRIA

Kategorie

Auto części zamienne Hidria

Części samochodowe HIDRIA

Hidria to firma słoweńska, działająca od 1955 roku. Obecnie jest to producent najwyższej jakości zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla silników diesla, benzynowych i elektrycznych. Podstawę oferty producenta od lat stanowią świece żarowe. W asortymencie producenta znajdują się tysiące części, spełniające potrzeby niemal całego europejskiego parku samochodowego. Jednak świece żarowe Hidria są wykorzystywane również poza granicami Starego Kontynentu. Oprócz świec firma produkuje również systemy wykorzystywane w układzie kierowniczym oraz elektrycznym. Coraz więcej referencji w katalogu stanowią części i kompletne rozwiązania dla samochodów elektrycznych.

Części samochodowe Hidria przeznaczone są głównie do pierwszego montażu. Korzystają z nich najwięksi producenci samochodów w Europie i na świecie. Części do silników Hidria montowane są m.in. w samochodach takich marek, jak: Audi, Fiat, Ford, Mitsubishi, Mazda czy Opel. Jednak to dopiero początek długiej listy. Ponadto liczne produkty sygnowane logo tej marki dostępne są na rynku części zamiennych. Nie dziwi zatem, że ponad 30% samochodów poruszających się po europejskich drogach jest wyposażonych w części Hidria. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na fakt, że słoweński producent nieustannie zwiększa swój udział w rynku, i to w bardzo szybkim tempie.

Opinie o częściach Hidria

Hidria to jak dla mnie najlepszy producent świec żarowych. Części te generalnie lubią szybko się zużywać, natomiast produkty marki Hidria doskonale znoszą próbę czasu. Nie dziwi mnie, że wielu producentów samochodowych wykorzystuje świece Hidria.

Tymoteusz, Chełm

11-10-2020

Zwykle ufam producentom z doświadczeniem. Dlatego te zaufałem firmie Hidria i zupełnie tego nie żałuję. Części samochodowe Hidria to sprawdzone produkty, których jakość przejawia się głównie w ponadprzeciętnie dużych przebiegach.

Marcel, Suwałki

18-11-2020

Słoweńska Hidria to producent, któremu bez wątpienia można ufać. Oferują najlepsze świece żarowe na rynku. Gwarantują długą sprawność, nawet pomimo częstej eksploatacji. Myślę, że w przypadku takich części nie powinno się oszczędzać, i warto wybrać propozycję od Hidria.

Karol, Lębork

22-12-2020

Bardzo dobra marka, która już niejednokrotnie udowodniła, że jej renoma nie jest przypadkowa. Przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii, zarówno w kwestii efektywności, jak i trwałości części samochodowych Hidria.

Damian, Gdańsk

04-01-2020