Części samochodowe HEPU

Kategorie

Auto części zamienne Hepu

Części samochodowe HEPU

Hepu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów na europejskim rynku motoryzacyjnym, tworzący wysokiej klasy części samochodowe Hepu głównie do samochodowych układów chłodzenia.. Firma powstała w Niemczech ponad 40 lat temu. Dotychczasowe doświadczenie sprawiło, że stała się liderem w produkcji pomp wody, zestawów rozrządu oraz innych komponentów. Szczegółowe badania i restrykcyjne testy jakościowe sprawiają, że części firmy Hepu cechuje wysoka skuteczność działania oraz wydłużony okres eksploatacji.

Bogaty asortyment produktów tej marki umożliwia dopasowanie ich do prawie wszystkich modeli samochodów produkcji europejskiej oraz do rosnącej gamy pojazdów azjatyckich. Wśród produktów tej marki znajdziemy między innymi pompy wody, zestawy pompy wody, chłodziwa, napinacze, paski rozrządu, zestawy pasowe wału korbowego, łożyska i zestawy łożysk koła oraz osłony przegubu.

Opinie o częściach HEPU

Ostatnio odebrałem samochód z wymiany rozrządu i pompy wody. Prosiłem mechanika żeby założył coś z wyższej półki, dlatego cały zestaw jest z firmy Hepu. Czyli taki sam jak był wcześniej zamontowany.

Krzysztof, Bytom

14-01-2016

Gdy mam wybierać spośród sprawdzonych producentów pomp wody, często sięgam po części Hepu. Moi klienci są z nich bardzo zadowoleni, a gdy przyjeżdżają na kolejną wymianę rozrządu, okazuje się że pompa jest w nienaruszonym stanie.

Bogdan, Poznań

21-02-2016

Przed wymianą rozrządu szukałem informacji o producentach pomp wody, żeby nie trafić na jakąś wadliwą. Znalazłem wiele wypowiedzi o częściach Hepu, dlatego zdecydowałem się właśnie na taką i nie żałuję wyboru.

Radosław, Zielona Góra

04-03-2016

Wymieniając rozrządy w samochodach moich klientów, często padają pytania na jakich częściach bazuję. Z pełnym przekonaniem w większości przypadków, odpowiadam że na częściach Hepu, gdyż są to jedne z lepszych zestawów na których się nigdy nie zawiodłem.

Mariusz, Przemyśl

09-03-2016

Katalog części Hepu online

Katalog online: https://www.hepu.de/polnisch/onlinekatalog.php