Części samochodowe HENGST FILTER

Kategorie

Auto części zamienne Hengst Filter

Części samochodowe HENGST FILTER

Hengst to niemieckie przedsiębiorstwo produkujące części samochodowe na potrzeby oryginalnego wyposażenia pojazdów (dla m.in. Audi i Mercedesa) oraz na rynek części zamiennych. Na motoryzacyjnej mapie świata Hengst obecne jest od przeszło 50 lat. Aktualnie firma Hengst jest europejskim liderem w zakresie produkcji najwyższej jakości systemów filtracyjnych wykorzystywanych w motoryzacji. Niemiecka firma posiada 9 lokalizacji na czterech kontynentach – w Europie, Azji, Ameryce Południowej oraz Ameryce Północnej. 

Z myślą o rynku motoryzacyjnym firma przygotowała najwyższej jakości części samochodowe Hengst, w tym m.in. najwyższej jakości filtry, które podzielone zostały na filtry paliwa, filtry powietrza, filtry oleju oraz filtry kabinowe Hengst. Każda z części firmy Hengst charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz najwyższymi zdolnościami filtracyjnymi. Filtry Hengst zapewniają wydajną pracę w trudnych warunkach eksploatacyjnych na dystansie tysięcy kilometrów. Pamiętajmy jednak, że w celu zapewnienia całkowitej niezawodności silnika każdy, nawet najlepszy filtr musi być regularnie wymieniany.

Opinie o częściach HENGST FILTER

Od dawien dawna stosuje w swoich samochodach filtry Hengst. Wiem że są w niektórych autach montowane na pierwszy montaż, dlatego tez mam pełne zaufanie do nich i przy każdej wymianie, wybieram części tej firmy.

Bartek, Włocławek

13-01-2016

Chyba najlepsze filtry z jakimi mogłem się spotkać. Zarówno w samochodzie mojego taty, wujka jak i moim, założone są właśnie części Hengst, ponieważ nigdy nie było z nimi problemów, a korzystamy z nich już ładnych parę lat.

łukasz, Radom

28-01-2016

Wiem że filtry firmy Hengst to najchętniej polecane filtry przez znanych mi mechaników samochodowych. Sam je stosuję od paru lat i przy żadnej wymianie się nie zawiodłem jakością ich wykonania, patrząc na te zużyte.

Artur, Krosno

13-02-2016

Stosuję filtry Hengsa od bardzo wielu lat. Jestem przekonany co do ich jakości, wytrzymałości i funkcjonalności, dlatego że nigdy się na nich nie zawiodłem i dlatego polecam je innym.

Mieczysław, Kraków

27-02-2016

Katalog części Hengst Filter online

Katalog online: https://www.hengst.com/pl/katalog-on-line/wyszukiwanie/?catalog=eu