Części samochodowe HC-Cargo

Kategorie

Auto części zamienne HC-Cargo

Części samochodowe HC-Cargo

HC-Cargo to firma dostarczająca klientom szeroki wybór akcesoriów oraz elementów do rozruszników i alternatorów samochodowych. Historia spółki rozpoczęła się w 1963 roku, kiedy to Holger Christiansen otworzył siedzibę firmy w duńskim mieście Esbjerg. Od tamtej pory firma prężnie się rozwija i stale poszerza grono swoich klientów.

HC-Cargo to firma o nowoczesnym sposobie zarządzania. Stałe inwestowanie w innowacyjne rozwiązania podnoszące jakość realizacji pozwala na tworzenie wysokiej jakości produktów, zgodnych z oczekiwaniami klientów. Rozruszniki, alternatory, sprężarki klimatyzacji oraz elektryczne części zamienne pod marką HC-CARGO cieszą się obecnie ugruntowaną pozycją na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych.

Firma dzięki wieloletniej obecności na rynku ma stałą i ugruntowaną pozycję, zawsze dbając o zadowolenie swoich klientów.

Opinie o częściach HC-Cargo

Od wielu lat zajmuje się profesjonalną regeneracją rozruszników i części od HC-Cargo znam doskonale. Zawsze zadowalała mnie ich jakość i pomimo wielu lat na rynku nic się nie zmieniło. Polecam!.

Mirek, Koszalin

12-10-2018

Części do takich podzespołów jak alternator czy rozrusznik w samochodzie wymagają precyzji oraz doskonałej jakości. Ta firma z pewnością jest w stanie sprostać oczekiwaniom i wymaganiom każdego klienta.

Mateusz, Inowrocław

29-11-2018

Produkty tej marki znam od dawna. Mam do nich pełne zaufanie, bo wiem że oferują doskonałą jakość i ogromny wybór części. Gorąco polecam!

Michał, Gdańsk

16-02-2019

Mój znajomy mechanik wykorzystuje części tej firmy do regenerowania alternatorów. Mój po remoncie trzyma się w świetnej formie od kilku lat więc mogę ich śmiało polecić!

Karol, Poznań

13-05-2019