Części samochodowe GRAF

Kategorie

Auto części zamienne Graf

Części samochodowe GRAF

Graf to włoskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części z przeznaczeniem na rynek części zamiennych. Firma powstała na początku lat 20. w Turynie i szybko stała się rozpoznawalna w branży motoryzacyjnej. W latach 60. marka została przejęta poprzez grupę przedsiębiorców z Brescii, którzy zadecydowali o przeniesieniu głównej siedziby do obecnej lokalizacji w Rovato. Nowy zarząd firmy postanowił skoncentrować działania przedsiębiorstwa wokół produkcji oraz części Graf, w tym przede wszystkim pomp wody i tarcz hamulcowych dla rynku części zamiennych.

Wieloletnia obecność w branży oraz bezcenne doświadczenie uzyskane przez tyle lat sprawiło, że obecnie firma Graf jest liderem produkcji pomp wody na rynek części zamiennych. Od 2003 roku Graf wchodzi w skład grupy Metelli, która eksportuje swoje podzespoły do ponad 90 krajów na całym świecie w Europie, Afryce, Azji oraz Ameryce i Oceanii. Globalny zasięg sprawia, że części samochodowe Graf zawsze trafiają do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych na czas.

Opinie o częściach GRAF

Naprawiając od paru lat samochody, mogę z całą pewnością stwierdzić że pompy wody firmy Graf są najlepszymi dostępnymi na Naszym rynku części zamiennych.

Andrzej, Kolbuszowa

23-11-2015

Przy wymianie rozrządu poprosiłem mechanika o dobre części w przystępnej cenie. Założył mi zestaw firmy Graf, razem z pompa wody. Jeżdżę na tym zestawie już ponad 3 rok i nic się z nim nie dzieje.

Łukasz, Warszawa

16-12-2015

Mechanikiem jestem od paru lat. Mój nauczyciel w szkole nauczył mnie żeby wybierać tylko sprawdzone części, dlatego stosuję u swoich klientów pompy wody firmy Graf, bo są najlepsze.

Sereryn, Jarocin

09-01-2016

Polecam każdemu klientowi, który przyjeżdża do mojego warsztatu, części firmy Graf. Solidne wykonanie, przystępna cena i fakt że zawsze pasują, przekonały mnie całkowicie do części zamiennych tej firmy.

Tomasz, Radymno

21-01-2016

Katalog części Graf online

Katalog online: https://www.metelligroup.it/en/Brands/Graf

Produkty polecane!