Części samochodowe GOETZE ENGINE

Kategorie

Auto części zamienne Goetze Engine

Części samochodowe GOETZE ENGINE

Firma Goetze powstała w 1887 roku w Niemczech i stanowi obecnie dobrze prosperującą część międzynarodowego koncernu Federal-Mogul. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wysokiej jakości pierścieni tłokowych i tulei cylindrów. Asortyment Goetze składa się na bogaty wybór elementów uszczelniających. Części samochodowe Goetze sprostają oczekiwaniom właścicieli samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, pojazdów i maszyn przemysłowych.

Proces produkcji wszystkich części Goetze opiera się na bogatym doświadczeniu firmy Federal Mogul. Ponad 200 naukowców, inżynierów i techników stale opracowuje nowe technologie procesu produkcji. Wszystko to sprawia, że części firmy Goetze są jednymi z najczęściej wybieranych części samochodowych. Produkty tej marki spełniają wysokie wymagania rynku części oryginalnych, dzięki czemu firma dostarcza swoje produkty do wielu producentów samochodów europejskich. 

Pierścienie i tuleje Goetze idealnie ze sobą współpracują, dzięki czemu zapewniają niezawodne uszczelnienie nawet w trudnych warunkach. Ich użytkowanie pozwala na zmniejszenie emisji spalin poprzez zminimalizowanie tarcia i zmniejszenie zużycia oleju. Dodatkowo – jak podkreśla producent oraz jak wykazuje doświadczenie wielu kierowców na całym świecie - stosowanie części Goetze przedłuża żywotność silnika. 

Produkty tej marki błyskawicznie zyskały sławę i uznanie również na międzynarodowym rynku części zamiennych. Zaufaj im również i Ty. Postaw na sprawdzonego producenta i wybierz Goetze.