Części samochodowe GLYCO

Kategorie

Auto części zamienne Glyco

Łożyska Glyco są doskonałym wyborem poprzez połączenie niemieckiej solidności, najwyższej jakości oraz silnego wsparcia klientów. Jest to światowy top jeżeli chodzi o relacje cena = jakość, a dodatkowo łożyska Glyco są naprawdę łatwe w ewentualnych naprawach. Odpowiedzialne są za przenoszenie mocy, zmniejszenie tarcia oraz obniżenie poziomu zużycia kosztownych części silnika. 

Oprócz łożysk firma oferuje również części samochodowe Glyco taki jak np. wałki rozrządu, panewki wału korbowego, tarcze wału korbowego, panewki korbowodowe oraz tulejki korbowodu. Części Glyco w zakresie oryginalnego wyposażenia trafiają do wielu rozmaitych silników – od małych silniczków elektrycznych po silniki ciężkich pojazdów użytkowych. Natomiast części Glyco oferowane na potrzeby rynku części zamiennych tworzone są według identycznych specyfikacji co części OEM, przez co charakteryzują się niemal niezmienioną jakością wykonania.

Opinie o częściach GLYCO

Odkąd pamiętam stosuję zarówno u siebie i u swoich klientów łożyska firmy Glyco. Według mnie są najlepiej wykonane i mam do nich pełne zaufanie.

Mateusz, Augustów

16-11-2015

Przy remontach silników często korzystam z części firmy Glyco. Jeżeli chodzi o panewki czy wałki rozrządu to najlepszej jakości zamienniki z jakimi miałem styczność.

Andrzej, Szczecin

09-12-2015

Parę lat temu musiałem oddać swój samochód na remont silnika. Mój mechanik złożył go na częściach Glyco, a silnik po tych paru latach działa nadal jak nowy.

Krzysztof, Kielce

12-12-2015

Będą mechanikiem trzeba liczyć się z tym że klienci chcą dobrych i sprawdzonych części. Takie właśnie są części Glyco, do których mam całkowite zaufanie.

Julian, Leszno

05-01-2016

Katalog części Glyco online

-

Produkty polecane!