Części samochodowe GLASER

Kategorie

Auto części zamienne Glaser

Części samochodowe GLASER

Marka Glaser to światowej sławy producent uszczelek samochodowych, przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, łodzi oraz maszyn przemysłowych. Marka Glaser jest własnością przedsiębiorstwa Dana, zajmującego się produkcją systemów uszczelniania i systemów termicznych.

Doświadczenie, wiedza i umiejętności pracowników oraz zaangażowanie i precyzja sprawiają, że firma od ponad 40 lat słynie z produkcji wysokiej jakości systemów uszczelniających. Części samochodowe Glaser, to między innymi uszczelki i zestawy uszczelek silnika, uszczelki głowicy, uszczelki pokrywy zaworów, uszczelnienie trzonka zaworu, uszczelki kolektora dolotowego, pierścienie uszczelniające kolektora wydechowego, uszczelki skrzyni korbowej, uszczelki miski olejowej, uszczelki układu smarowania olejem, zestawy pierścieni uszczelniających, uszczelki kolektora dolotowego i wydechowego, prowadnice zaworów i uszczelek, śruby głowicy, pierścienie uszczelniające, kolektory ssące, wałki rozrządu, uszczelki miski olejowej, uszczelniacze wału, tuleje cylindrów oraz przewody zapłonowe.

Wszystkie części Glaser spełniają wysokie standardy jakości OEM. Wykonane są z odpornych na pęknięcia i korozję materiałów, dzięki czemu wydłuża się czas ich użytkowania. Nie ryzykuj, zadbaj o to co najważniejsze w Twoim samochodzie – postaw na sprawdzone produkty, wybierz Glaser.

Opinie o częściach GLASER

W Naszym warsztacie przy remontach silników zawsze sięgamy po części Glaser. Według Nas są to najlepsze uszczelniacze na rynku w rozsądnych cenach.

Andrzej, Toruń

16-12-2015

Parę lat temu musiałem wymienić niektóre uszczelki w silniku. Mój mechanik polecił mi części firmy Glaser. Od tamtego czasu nic nie robiłem z uszczelnieniami silnika i nic nie cieknie.

Zbigniew, Piła

27-12-2015

Mając warsztat samochodowy, staramy się aby Nasi klienci byli zadowoleni i nie wracali z reklamacjami po remontach silników. Dlatego stosujemy uszczelnienia firmy Glaser, co daje nam stuprocentową pewność w trwałość tych uszczelnień.

Waldemar, Warszawa

11-01-2016

Gdy kupiłem samochód z silnikiem do remontu, mój znajomy mechanik polecił mi, abym wykorzystał uszczelnienia firmy Glaser. Po paru latach i przejechanych setkach kilometrów, stwierdzam że są to bardzo dobre uszczelki.

Janusz, Rzeszów

25-01-2016

Katalog części Glaser online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/glaser/en/home