Części samochodowe GENERAL RICAMBI

Kategorie

Auto części zamienne General Ricambi

Części samochodowe GENERAL RICAMBI

General Ricambi S.p.A. jest włoskim producentem i dystrybutorem części przeniesienia napędu i układu kierowniczego, prowadzącym działalność zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Oryginalne i zamienne części samochodowe General Ricambi dostosowane są do wszystkich modeli samochodów europejskich i japońskich. Firma jest liderem na rodzimym, jak i międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. 

General Ricambi S.p.A. jest obecna w branży motoryzacyjnej już od lat 80-tych. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Castiglione d'Adda położonej w pobliżu Mediolanu. Zakład produkcyjny o powierzchni 20 000 m2 wyposażony jest w nową technologię, na którą składają się specjalistyczne maszyny i urządzenia. Efektem doskonałego wsparcia technicznego i dynamicznego procesu produkcyjnego jest 350 000 wysokiej jakości części firmy General Ricambi wytwarzanych każdego roku.

Oferta General Ricambi to zestawy części zamiennych do przekładni, układu kierowniczego, układu hamulcowego, takich jak: 

  • półosie napędowe,
  • przekładnie kierownicze manualne i ze wspomaganiem,
  • pompy wspomagania kierownicy,
  • przeguby homokinetyczne,
  • zaciski hamulcowe,
  • wały napędowe,
  • dodatkowe komponenty typu krzyżaki, wałki przekładni kierowniczej i piasty kół.

Obok produkcji części General Ricambi, firma specjalizuje się również w regeneracji zużytych już komponentów. Poddane procesowi regeneracji części są rozmontowywane, elementy zniszczone usuwane, a nadające się do dalszej eksploatacji dokładnie czyszczone. Przed ponownym dopuszczeniem do użytku każda część jest bardzo dokładnie testowania. 

Firma posiada certyfikat systemu jakości zgodny z normą  ISO 9001:2008, świadczący o jakości procesu produkcji i będących jego efektem części zamiennych.