Części samochodowe GARRETT

Kategorie

Auto części zamienne Garret

Części samochodowe GARRETT

Garret to firma, która swoje pierwsze kroki stawiała jeszcze w czasach przedwojennych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1936 roku, jednak początkowo działało w nieco innej branży. Tym, co dzisiaj jest znakiem rozpoznawczym producenta, firma zajęła się dopiero w latach 50. XX wieku. W krótkim czasie stała się jednym z liderów w zakresie produkcji turbosprężarek i jest nim do dzisiaj. Turbosprężarki Garrett to zaawansowany technologicznie sprzęt wykorzystywany przez producentów samochodów na całym świecie. Producent oferuje urządzenia do samochodów benzynowych oraz diesli.

Inżynierowie firmy Garrett brali czynny udział w rozwoju idei wdrażania turbosprężarek w motoryzacji. Jest to zatem historyczna marka, bez której nie powstałyby turbosprężarki takie, jakimi znamy je dzisiaj. Części samochodowe Garrett to jakość połączona z nowoczesną technologią. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia korzysta z innowacji. Warto w tym miejscu wspomnieć, że firma zaczynała od produkcji chłodnic, a później również innych urządzeń, dla samolotów. Natomiast od lat 50 najpowszechniej znanymi produktami producenta są turbosprężarki do samochodów. Turbosprężarki Garrett są powszechnie wykorzystywane przez zespoły rajdowe. Ponadto, poza produkcją części na pierwszy montaż, producent oferuje również turbosprężarki na aftermarket.

Opinie o częściach Garret

Turbosprężarki Garrett to urządzenia, których nie trzeba reklamować. Marka jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych wśród producentów tego typu podzespołów i nie jest tak bez powodu. Wielka moc i bezawaryjność – to cechy turbosprężarek Garrett.

Dariusz, Skierniewice

18-09-2020

Z marką Garrett miałem do czynienia już wielokrotnie i nigdy nie byłem rozczarowany. Firma produkuje bardzo dobre turbosprężarki. Co ważne, w ofercie są nie tylko najmocniejsze podzespoły dla nowych aut, ale też takie dla nieco starszych pojazdów.

Mirosław, Siedlce

22-10-2020

Firma Garrett zyskała moje zaufanie już dawno temu. Może się nim dalej cieszyć, ponieważ nigdy nie byłem rozczarowany produktami tej firmy. Turbosprężarki są wytrzymałe, nie psują się bez powodu, co jest ich największą zaletą.

Kazimierz, Gdynia

29-11-2020

Wybieram firmy, które zostały zweryfikowane przez upływający czas. Tak jest z Garrett – marka powstała dziesiątki lat temu i niezmiennie utrzymuje się na szczycie. Jest to dla mnie dowód, że przedsiębiorstwo świadczy usługi na zdecydowanie najwyższym poziomie.

Waldemar, Lublin

30-12-2020